اخبار فیلم و سریال

آخرین فصل سریال مردگان متحرک در 2021!

سریال مردگان متحرک

مهر ماه ۹۸ بود که شبکه AMC از تمدید سریال زیبا و پر طرفدار (مردگان متحرک) The Walking Dead برای فصل یازدهم خبر داد، اما در شهریور 99 اعلام شد که این سریال جذاب قرار است در فصل یازدهم به پایان کار خود برسد.

سریال مردگان متحرک

 

خبر مهم برای طرفداران سریال مردگان متحرک

حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلم ‌برداری و تولید آخرین فصل سریال مردگان متحرک شروع شده است. شبکه AMC با انتشار تصاویری از شروع تولید فصل پایانی سریال The Walking Dead خبر داد، و قرار است در ۲۴ قسمت تولید و در اواخر سال ۲۰۲۱ تا نیمه اول سال ۲۰۲۲ روی آنتن برود.

سریال مردگان متحرک

مردگان متحرک

 

این در حالی است که فصل دهم سریال The Walking Dead دارای ۶ قسمت جدید است که پخش آن از تاریخ ۱۰ اسفند (۲۸ فوریه) شروع خواهد شد که تعداد قسمت ‌های فصل دهم این سریال را تا ۲۲ قسمت افزایش خواهد داد. علاوه ‌بر این، AMC در حال ساخت یک سریال اسپین‌ آف بر اساس داریل دیکسون و کارول پلتیر است که نورمن ریداس و ملیسا مک ‌براید برای بازی مجدد در این سریال باز خواهند گشت. این سریال هنوز اسمی ندارد، اما انتظار می ‌رود شروع آن در سال ۲۰۲۳ باشد.

سریال مردگان متحرک

 

علاوه ‌بر این شخصیت ‌هایی که تا الان کشته شده‌ اند نیز ممکن است در اسپین‌ آف دیگر دنیای مردگان که Tales of the Walking Dead (داستان‌ های مردگان متحرک) نام دارد بازگردند. اسکات گیمپل در حال ساخت این سریال است که یک سریال آنتولوژی با قسمت ‌های جداگانه است و تمرکز هر قسمت قرار است بر روی شخصیت ‌هایی که تاکنون معرفی شده  باشد که در آن به ریشه و گذشته شخصیت ‌ها پرداخته خواهد شد یا اینکه شاهد یک داستان مستقل برای آنها خواهیم بود.

همچنین، پخش فصل دوم سریال مردگان متحرک: دنیای باقی The Walking Dead: World Beyond و نیمه دوم فصل ششم سریال Fear the Walking Dead (از مردگان متحرک بترسید) نیز قرار است در آینده نه چندان دور آغاز شود که سریال Fear the Walking Dead برای فصل هفتم نیز تمدید شده است. همچنین یک فیلم سینمایی نیز در دست ساخت است.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top