اخبار فیلم و سریال

خبر جدید از فیلم Justice League در سال 2021

فیلم justice league

ماه گذشته بود که شبکه تلوزیونی HBO تریلر فیلم Justice League خبر جدیدی از فیلم Zack Snyder’s Justice League را انتشار داد که در آن شاهد تصاویر جدیدی از فیلم Justice League از جمله دارک ساید و جوکر بودیم. حال در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League منتشر شده است.

مجله Vanity Fair امروز عکس تازه ای از فیلم Justice League منتشر کرد که در یک تصویر شاهد حضور و ظاهر جنجالی جوکر با بازی جرد لتو هستیم که تاجی روی سر او قابل مشاهده است و ظاهرا جوکر در اینجا خودش را به به شکل حضرت مسیح در آورده است.

فیلم justice league

تریلر فیلم Justice League

صحنه‌ های جوکر در خط زمانی Knight mare جریان دارد و با توجه‌ به اینکه تبلیغات زیادی را روی حضور این شخصیت در فیلم کرده، باید دید که جوکر چقدر در نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League نقش خواهد داشت.

البته در پایان این فیلم قرار است شاهد حضور افتخاری یک قهرمان دی سی بصورت اتفاقی هم باشیم که طرفداران را به وجه بیاورد. علاوه‌ بر این، VF عکس های بیشتری از پشت صحنه فیلم‌ برداری و تولید فیلم Zack Snyder’s Justice League را نیز منتشر کرده است، که در این عکس شاهد حضور زک اسنایدر، آکوا من، بتمن، مرا و سایبورگ هستیم.

 

 

جوکر در اینجا خودش را به به شکل حضرت مسیح در آورده است.

نسخه زک اسنایدر فیلم justice در آغاز قرار بود یک سریال کوتاه در 4 قسمت باشد. اما حالا یک فیلم با مدت زمان ۴ ساعتی خواهد بود که در حال حاضر قرار نیست دارای یک قسمت باشد.

حتی اسنایدر نیز برنامه‌ ای برای ساخت فیلم دیگری در دنیای دی سی را ندارد. نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League قرار است تقریبا ۱۵۰ دقیقه صحنه اضافه نسبت به نسخه اکران شده باشد که این زمان شامل صحنه‌ های فیلم‌ برداری دوباره فیلم نیز خواهد بود.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top