انیمیشن

اکران فیلم تام و جری در سال 2021

تام و جری

کمپانی برادران وارنر مورخ نمایش ۲۶ فوریه را برای نمایش فیلم  جدید تام و جری در چین انتخاب کرده است تا این فیلم اولین فیلم خارجی باشد که در سال نوی چینی در کشور چین نمایش خویش را آغاز خواهد کرد.

 

کارتن جدید  تام و جری

تام و جری

کارتن جدید  تام و جری تحت عنوان او‌لین فیلم خارجی، بعد از تعطیلات سال نوی چینی در‌این کشور نمایش داده می شود.

تعطیلات سال نوی میلادی که ۱۱ تا ۱۷ فوریه است، به طور کلی سود آورترین دوران سینمای چین در کل سال است و بدین ترتیب رقابت فیلم های برای نمایش در‌این زمان وقتی بسیار زیاد است. از این روز مسئولان چینی به صورت غیر قانونی و برای حمایت از سینمای داخلی از نمایش فیلم های فرنگی و بویژه هالیوودی در‌این مقطع ممانعت می نمایند.

تیم استوری کارگردانی فیلم – کارتن جدید  تام و جری را بر عهده دارد و  کریس کلومبوس  هم از پیش تحت عنوان تهیه‌کننده این فیلم انتخاب شده که با بودجه ۵۰ میلیون دلار ساخته شده است.

روایت این فیلم به اتفاقات بعد از سکونت جری در یک هتل در نیویورک میپردازد و یکی از کارکنان جدید هتل با بازی ( کلوئی گریس ( مامور خارج کردن موش مزاحم برای مهیا سازی جشن و پایکوبی عروسی یک چهره مشهور می شود و در این راه از یاری تام ( گربه ) استفاده می کند.

مایکل پنا – کالین جاست و کن ژئونگ و دیگر بازیگران این فیلم میباشند که تلفیقی از فیلم و کارتن است. این فیلم هم زمان با چین در ایالات متحده هم نمایش می شود و سامانه نمایش آنلاین HBO Max هم آن را عرضه خواهد کرد.

 

درباره تام و جری

 

تام و جری

تا پیش از ایده تام و جری، شخصیت‌ های موفق دیگری چون میکی ‌ماوس (شرکت والت دیزنی) و پورکی پیگ (لونی تونز) وجود داشتند و مترو گلدوین مایر به دنبال ایده‌ای برای جبران عقب افتادگی خود از آنها بود. در آن هنگام، ویلیام هانا و جوزف باربرا (دو جوان زیر ۳۰ سال) در بخش پویانمایی شرکت مترو گلدوین مایر، کار می‌کردند. تا آن دوره، مفهوم ساده درگیری موش و گربه بارها تکرار شده بود اما آن دو توانستند این ایده را به گونه‌ای زیبا و مردم‌پسند ارائه کنند.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top