نقد و بررسی

پخش برنامه هم رفیق در سال 1400 نیز ادامه دارد

برنامه هم رفیق شهاب حسینی

در این مطلب درمورد برنامه هم رفیق شهاب حسینی صحبت می‌کنیم.

برنامه هم رفیق شهاب حسینی

برنامه هم رفیق شهاب حسینی

برنامه هم رفیق یک تاک شو متفاوت با اجرای هنرپیشه محبوب شهاب حسینی اسـت کـه نخستین قسمت آن با حضور نوید محمدزاده حواشی بسیار زیادی بـه راه انداخت. برای اولین بار اسـت کـه یک برنامه با سبک و مدل  برنامه هاي خارجی ساخته میشود. در ادامه بطور کامل با برنامه هم رفیقی شهاب حسینی آشنا می‌شویم.

 

برنامه هم رفیق شهاب حسینی

در روزهایی کـه شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی پروژه هاي سینمایی و تلوزیونی و حتی سریالی در تعداد زیادی از نقاط دنیا، از جمله ایران شده اسـت، بازار برنامه هاي تاک شوی و مسابقه اي مانند شب هاي مافیا داغ شده و بخش مهمی از این موضوع بـه خانه نشینی هاي اجباری بازیگران سینما و تلویزیون و بیکاری انها باز می‌گردد.

برنامه هم رفیق شهاب حسینی

برنامه هم رفیق شهاب حسینی

اما این تمام ماجرا نیست و توسعه برنامه هاي نمایشی اینترنتی موازی با صدا و سیما نیز نقش مهمی در این داستان داشته اند. تازه ترین مورد از ساخته هاي این عرصه یک برنامه جدید بنام همرفیق با اجرای شهاب حسینی اسـت کـه نیامده خبرساز شده اسـت. شهاب در خصوص حضورش در تاک شو هم رفیق میگوید:

برنامه هم رفیق شهاب حسینی کی پخش می شود؟

با اسپانسری اپلیکیشن آپ برنامه تاک شو همرفیق ساخته شد و هر پنج شنبه بـه صورت هفتگی از طریق سرویس نماوا پخش می شود. پخش این برنامه تاک شو بـه سبک برنامه هاي تاک شو خارجی از روز ۲۰ آذر آغاز گشته و در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت. نویسندگی این برنامه شبکه نمایش خانگی را سروش صحت بر عهده داشته و چهره هاي محبوب کشور را در فضایی متفاوت میزبانی می کند.

 

دراین برنامه، هر مهمان بـه همراه بهترین رفیق خود حضور خواهد داشت. نخستین مهمان این برنامه نیز نوید محمد زاده بازیگر معروف عرصه سینما و تلویزیون اسـت کـه بخش هایي از صحبت هاي وی با شهاب حسینی در تیزر تبلیغایت برنامه همرفیق منتشر شده اسـت. این نخستین حضور نوید محمدزاده بـه همراه بهترین رفیق خود دریک تاک‌شو غیرسینمایی اسـت.

 

حضور نوید محمدزاده در برنامه هم رفیق شک بر انگیز شد!

در مورد حضور نوید محمد زاده به عنوان اولین مهمان برنامه هم رفیق باید گفت کـه این موضوع خیلی سریع جنجالی شده زیرا شراره داوودی، خبرنگار حوزه سینما مدعی شده او برای حضور دراین برنامه، بیشتر از ۵۰۰ میلیون تومان از آپ گرفته اسـت. در واکنش بـه این سخنان بود کـه کانال تلگرامی سینما ایده آل ادعا  دارد شراره داوودی از عوامل تولید برنامه تاک شو «ام شو» بوده اسـت.

 

عدم موفقیت این برنامه تلوزیونی و ترس از محبوب شدن و موفقیت برنامه همرفیق باعث شده از آغاز این برنامه در صدد تخریب برآیند. لازم بـه اشاره اسـت کـه شهاب حسینی علاوه بر کارگردانی این برنامه مجری این برنامه را نیز بر عهده داشته اسـت.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top