اخبار فیلم و سریال

بری کیوگن بازیگر تازه فیلم The Batman

بری کیوگن

در ادامه اخبار فیلم تازه بتمن به کارگردانی مت ریوز که سال آینده اکران خواهد شد، مشخص شد بری کیوگن به تیم بازیگران این فیلم نیز اضافه شده است و جالب است بدانید که بری کیوگن هم در فیلم های مارول بازی کرده است و هم در دسی نقش پردازی کرده است.

بتمن

چند روز پیش بود که در مراسم دی سی فندوم که به صورت مجازی برگزار می شد؛ در پی پنل فیلم تازه بتمن نخستین تیزر این فیلم پخش شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. با همه این ها بعد از مراسم و خوابیدن تب و تاب آن حضور بازیگر دیگری به نام بری کیوگن اعلام شد. کمپانی وارنر اخیرا اطلاعات تازه ای در خصوص فیلم جدید بتمن منتشر کرده است که خبر از حضور یار قدیمی کمیسر گوردون به اسم افسر استنلی مرکل را می دهد که نقش آفرینی آن بر روی دوش بری کیوگن است. شک نکنید که با دیدن فیلم حتما متوجه آشناییت او خواهید شد. لازم به ذکر است که این کارکتر اضافه شده اولین همکار پلیس معروف بتمن است.

با همه این تفاسیر این همکار گوردون که بازیگر آن بری کیوگن است به لحاظ سنی بسیار از گوردون کوچک تر است و کامیک بوک  Batman: Dark Victory کشته شد. از آنجایی که این کارکتر اضافه شده سنی کمتر دارد ممکن است در قامت پلیس جوانتری در فیلم ظاهر شود و اگر در جریانات فیلم تازه نمیرد به نظر می رسد آینده ای روشن و پر رنگ تر در انتظار او خواهد بود. بازیگر این افسر پلیس یعنی بری کیوگن با آثاری چون : فیلم Dunkirk (دانکرک)، فیلم The Killing of a Sacred Deer (کشتن گوزن مقدس)، فیلم American Animals (حیوانات آمریکایی) و دو قسمت از سریال Chernobyl (چرنوبیل) به شهرت رسید و توانست کاری کند تا او را بشناسند.

نا گفته نماند این بازیگر در سینمایی Green Knight به ‌کارگردانی دیوید لاوری نیز به نقش افرینی پرداخته است، ولی موضوعی که بیشتر از همه ذهن طرفداران را به خود درگیر کرده است، بحث نقش آفرینی بری کیوگن در سینمایی The Eternals (اترنالز) است جزوی از دنیای مارول محسوب می شود. از دیگر بازیگرانی که در تازه ترین فیلم بتمن به نقش آفرینی خواهند پرداخت می توان به رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، جفری رایت، پل دینو، اندی سرکیس، کالین فارل، پیتر سارسگارد، جان تورتورو و جیمی لاوسون، اشاره کرد. کارگردان و نویسنده این قسمت از بتمن کسی نیست جز مت ریوز، کارگردان آثاری چون سیاره میمون ها که فروش خوبی نیز داشت.

فیلم تازه The Batman با بازی پتینسون و بری کیوگن برای اکران در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) مورد برنامه ‌ریزی قرار گرفته است. در اخبار تکمیلی فیلم ذکر شده است که، ادامه فیلمبرداری از شهریور ماه اغاز خواهد شد.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top