اخبار فیلم و سریال

جیمز باند بعدی سینما چه کسی خواهد بود

جیمز باند

بر طبق آخرین گزارشات و شایعاتی که از سوی چندین خبرگزاری سینمایی انگلیسی منتشر شده است، گویا نقش آفرینی جیمز باند بعدی بر عهده تام هاردی است. با این تفاسیر به احتمال زیاد تام هاردی صفت 7امین جیمز باند را به دوش می کشد.

تام هاردی

شایعات قطعی می شوند

دیگر بر همه ثابت شده است که مدتی است طرفداران پر و پا قرص تام هاردی در پی تبدیل شدن او به جیمز باند بعدی هستند. جالب است بدانید این موضوع برای مخاطبان 007 نیز صادق است. تام هاردی که در سال های اخیر با نقش آفرینی در فیلم هایی مثل «مکس دیوانه: جاده خشم»، «اینسپشن»، «دانکرک»، «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد»، فیلم The Revenant، فیلم Warrior و فیلم Locke خود را ثابت کرده، بی تردید گزینه جالب توجهی برای جیمز باند بعدی محسوب می شود.

ولی اکنون اوضاع کمی فرق کرده و دیگر تنها حرف طرفداران ملاک نیست. برخی منابع مدعی شدند که کمپانی و تیم سازنده جیمز باند از تست های خود به نتیجه ای نرسیده و تام هاردی را گزینه نهایی خود اعلام کرده اند. با در نظر گرفتن این شایعه های منتشر شده، این عدم اطلاع رسانی عمومی و رسمی تنها به دلیل اکران قسمت جدید این مجموعه است.

فراموش نکنید که بودجه آخرین فیلم جیمز باند  (No Time To Die) با بازی دنیل کریگ در حدود 250 میلیون دلار است که در بهترین شرایط و در اوضاع وخیم پاندمیک کرونا باید به فروش 600 میلیون دلار برسد تا استدیو ضرر نکند. با توجه به اینکه اوضاع خوبی برای فیلم و سینما نیست ولی استدیو به دنبال توجه ها به سوی آخرین نقش آفرینی دنیل کریگ در قامت 007 است. این به آن معناست که اگر تام هاردی انتخاب قطعی باشد هم آن را تا اطلاع ثانوی علنی نخواهد کرد.

شروع شایعات جیمز باند

با همه ی این شایعه پراکنی ها اما هنوز خبر بازی تام هاردی به هیچ عنوان قطعی نیست. ولی باز هم نکته ای در اینجا باقی می ماند و آن این است که این خبر از سوی رسانه ای انتشار یافته که خبر ها و شایعات آن بسیار موثق بوده اند. در جای دیگری این خبرگزاری اعلام کرده است که این گزینش برای نقش جیمز باند توصیه های کارگردان سه گانه بتمن یعنی نولان بوده است. در جای دیگر نیز خبر ها حاکی از آن است که همه ای این موضوعات برای راضی کردن نولان و ترغیب او برای کارگردانی و نگارش فیلمنامه بوده است. با انتخاب تام هاردی، نولان نیز به گونه در بازسازی جیمز باند تازه دخیل می شود. این دو در کل سه بار دیگر با هم همکاری داشته اند و یک بار کریستوفر در مصاحبه ای از فیلم دانکرک گفت:

تام هاردی در قامت 007 بی نظیر خواهد شد و مهره بسیار جذابی خواهد بود.

مدت ها پیش و در جای دیگر کریستوفر نولان گفت تنها در صورتی وارد پروسه سری فیلم های جیمز باند خواهد شد که استدیو به ویژن او احتیاج داشته باشد و به او اطمینان کنند.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top