اخبار فیلم و سریال

زندیا خواننده و بازیگر نقش اسپکتور را ایفا می کند

زندیا خواننده و بازیگر

اخیرا طی خبر جدیدی که در فضای مجازی انتشار یافته مشخص شده زندیا خواننده و بازیگر در حال مذاکره برای فیلم تازه ای است. زندیا قرار است به عنوان رانی اسپکتور، خواننده آمریکایی عضو گروه «رونتس» (The Ronettes) ایفای نقش کند.

زندیا خواننده و بازیگر جوان

زندیا خواننده و بازیگر اهل آمریکا، قرار است در فیلم تازه ای به ایفای نقش بپردازد. کارکتری که برای او در نظر گرفته شده است مربوط به خواننده زن معروف اهل آمریکایی است که عضو اصلی گروه رونتس یعنی رانی اسپکتور بوده است. قصه فیلمی که زندیا قرار است در آن بازی کند مربوط به زندگی اسپکتور می باشد. فیلم قرار است زیر نظر دو کمپانی فیلم سازی A24 و نیو ریجنسی (New Regency) تولید ‌شود.

زندیا خواننده و بازیگر

زندیا خواننده و بازیگر

آنطور که وبسایت معتبر ورایتی مشخص کرده دو کمپانی یاد شده تمام حقوق معنوی برای تولید فیلم از روی زندگی اسپکتور را خریداری کرده‌اند. جالب است بدانید که اسپکتور کتابی هم راجع به زندگی شخصی خود نوشته بود که کمپانی های سازنده فیلم حق استفاده از آن را که به نام Be My Baby ثبت شده است را خریده اند. خبر خوب دیگری که برای این فیلم تازه منتشر شده خبر از استخدام جکی سیبلیز دروری، نویسنده زن برنده جایزه پولیتزر، می دهد که قرار است جزو تیم نگارش فیلمنامه باشد.

 

بازیگرانی که جایزه امی برنده شدن

این فیلم زندگینامه ‌ای که زندیا خواننده و بازیگر قرار است نقش اصلی آن را بازی کند، تمرکز خود را بر روی نخستین روز های دوره هنری رانی اسپکتور گذاشته است و قرار است داستان به وجود آمدن گروه رونتس را تعریف کند. یکی دیگر از موضوعاتی که از قصه فیلم منتشر شده پرداختن به قصه آشنا شدن این گروه با فیل اسپکتور، رئیس استودیوی فیلز رکوردز (Philles Records) است.

این همکاری که در فیلم از آن یاد می شود سبب به وجود آمدن و شکل گرفتن یکی از دوستداشتنی ترین موسیقی های گروه به نام  Be My Baby شد و نتیجتا هم رانی با فیل، صاحب استودیو ازدواج کرد. اما خوب ازدواج آن ها خیلی به طول نینجامید و بعد از زمان کمی از یکدیگر طلاق گرفتند. فیلم بخشی از تمرکز خود را بر روی طلاق این دو و کشمکش ها برای تصاحب حقوق آثارش گذاشته است.

مارک پلت که اکنون در تلاش برای ساختن ورژن ‌های سینمایی از آثاری چون The Little Mermaid و Dear Evan Hansen و همچنین Wicked است، تهیه‌کننده این فیلم تازه است. اسپکتور یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم است و جاناتان گرینفیلد (مدیر برنامه‌های اسپکتور) و زندیا خواندده و بازیگر هم به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت خواهند کرد. خوب است بدانید که  اسپکتور شخصا زندیا خواننده و بازیگر را برای ایفای نقش در این فیلم برگزیده است.

نکته جالب توجه این فیلم این است که درست در یک ماه پیش، زندیا خواننده و بازیگر این فیلم برای بازی خوب خود در سریال Euphoria که از شبکه HBO پخش می‌شود، برنده جایزه امی شد. زندیا خواننده و بازیگر کم سن ترین بازیگر زن تاریخ است که جایزه امی بهترین بازیگر اصلی زن در یک سریال درام را دریافت کرده و از این لحاظ رکورد پر اهمیتی را در اختیار دارد. او در فیلم مورد انتظار Dune اثر دنی ویلنوو، با تیموتی شالامی همبازی خواهد بود.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top