اخبار فیلم و سریال

سریال The Gentlemen در دست ساخت است

سریال The Gentlemen

چندی پیش خبری منتشر شد با موضوع اینکه گای ریچی کارگردان فیلم های معروفی همچون شرلوک هولمز و اسنچ قصد دارد طی همکاری مجددی با کمپانی میرامکس سریال The Gentlemen را که فیلم آن مدتی پیش اکران شد را بسازد. گای ریچی این بار نیز به عنوان کارگردان کار به مجموعه ملحق خواهد شد. با Rozfilm همراه باشید.

 

سریال The Gentlemen

قرار است بر اساس فیلمی با همین نام ساخته شود. در ماه های نخست سال 2020 فیلم جنتلمن گای ریچی اکران شد که تا حدودی می توان آن را اثری موفق شمارد. این اثر سینمایی موفق شد نظر مثبت و متوسط بسیاری از منتقدان سینما را به خود جلب کند. فروش جهانی این فیلم کمدی اکشن به عددی بیشتر از ۱۱۵.۱ میلیون دلار رسید و توانست در ایالات متحده به فروش ۳۶.۴ میلیون دلار برسد و  ۷۸.۷ میلیون دلار باقی مانده بین کشور های دیگر تقسیم می شود.

سریال The Gentlemen

سریال The Gentlemen

 

اخیرا طی اخبار تازه ای که انتشار یافته و ددلاین نیز آن را تایید کرده گویا گای ریچی برای ساخت سریال The Gentlemen به میرامکس بازگشته است. این سریال که قرار است اقتباسی از فیلم آن باشد با کارگردانی ریچی در پروسه تهیه قرار دارد.

وظیفه کارگردانی و فیلم نامه نویسی سریال The Gentlemen بر عهده گای ریچی است. میرامکس همچنین طی این قرارداد دو تهیه کننده اجرایی را در نظر گرفته است. ایوان اتکینسن و مرن دیویس از تیم فیلم سینمایی به عنوان تهیه کنندگان اجرای سریال باز خواهند گشت. بیش از این اطلاعات تازه ای از اثر جدید ریچی و میرامکس انتشار نیافته است. این اطلاعات شامل روند قصه و بازیگران آن نیز می باشد.

در فیلم آقایان که اول 2020 اکران شد بازیگران مشهوری چون متیو مک‌ کانهی، کالین فارل، چارلی هونام، هنری گلدینگ، هیو گرانت، جرمی استرانگ، جیسون وانگ، میشل داکری، لین رنه، یوجین کوزمینا و کریس اوانجلو، به نقش آفرینی پرداختند و ارتباطی خوب را تشکیل دادند. تا به اینجا هنوز مشخص نشده است که تیم موفق قبلی به سریال سریال The Gentlemen اضافه خواهند شد و یا به کل روند و خط داستانی متفاوت خواهد بود.

کارگردان فیلم و سریال آقایان گای ریچی کارنامه به نسبت پر بار و موفقی برای خود ساخته است. این کارگردان آثار شناخته شده ای مثل دو قسمت اول فیلم Sherlock Holmes (شرلوک هلمز)، فیلم Lock, Stock and Two Smoking Barrels (قفل، انبار و دو بشکه باروت)، فیلم Snatch (قاپ زنی)، فیلم The Man from U.N.C.L.E. (مردی از یو.ان.سی.ال.ای.) و فیلم Aladdin (علاالدین)، را در کارنامه کارگردانی هنری خود دارد که هر یک توانسته اند فروش خوبی را تجربه کنند.

اخیرا نیز گای ریچی با جیسون استاتهام همکاری مجددی در فیلم Wrath of Man داشته که دومین همکاری آن ها بعد از فیلم موفق snatch است. در ادامه این موضوع می توان به جدیدترین همکاری این دو در اثر تازه پنج چشم نیز اشاره کرد که در مراحل تولید خود قرار دارد. جالب است بدانید که اپیزود دوم لایو اکشن Aladdin نیز در لیست فیلم های دنباله دار دیزنی قرار گرفته و به احتمال زیاد کارگردانی آن مجددا به ریچی محول شود.

سریال The Gentlemen

بروز رسانی : 1399/12/4

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top