اخبار فیلم و سریال

لیگ عدالت تاریک | قربانی دوباره جان گرفته

لیگ عدالت تاریک

اخیرا تعدادی عکس های انیمیشینی مفهومی از اثر کنسل شده لیگ عدالت تاریک به بیرون درز کرده است که نشان می دهد کارکتر سوامپ تینگ به کلی شمایل متفاوت و تازه ای داشته است.

مدت های بسیاری است که به یاد  می آوریم موضوع ساخت لیگ عدالت تاریک هر چند مدت یکبار قوت می گرفت و مدتی بعد همه را مایوس کرده و در همان مراحل اولیه می ماند و هیچ وقت از حالت داستان پردازی و ایده پردازی خارج نشد و هر یک به گونه ای کنسل شدند. جالب است بدانید که امسال جی جی آبرامز کارگردان آثار معروف و محبوب همچون سریال لاست، فیلم استار ترک و… و همچنین مالک کمپانی بد ربات اعلام کرد در حال کار بر روی پروژه ی جذابی به اسم لیگ عدالت تاریک است و توانست با این خبر طرفداران دو آتیشه دی سی و و لیگ عدالت تاریک را بسیار خوشحال کند. این سریال که آبرامز نوید تولید و پخش آن را داد قرار است در همان شبکه ای که نسخه اسنایدر کات لیگ عدالت قرار می گیرد پخش شود؛ این شبکه اچ بی او مکس نام دارد. مدت ها پیش بود که بنا بر اخباری قرار بود کارگردان سینمایی لبه فردا با بازیگری تام کروز نسخه ای از این فیلم را بسازد. داگ لیمان کارگردان لبه تاریکی موفق نشد این مسیر را کامل کند و طلسم را بشکند.

اکنون هوستون شارپ طرح های مفهومی انتشار داده است که نمایانگر طرحی جالب و متفاوت از سوامپ تینگ است که قرار بود در ورژن لیگ عدالت تاریک داگ لیمان به نمایش در بیاید. عکس های منتشر شده از این ورژن نمایش دهنده شمایلی قد بلند تر و بسیار لاغر تر است و گاها ما را به یاد گروت محافظان کهکشان می اندازد. هوستون شارپ در این رابطه گفت:

طبق نظریات کارگردان، داگ لیمان از آنجایی که این کارکتر به عنوان روح باتلاق شناخته می شود و پس از آنکه جنگل توسز عده ای سوزانده می شود داخل می شود.

 

اثری که قرار بود به دست داگ لیمان ساخته و پرداخته بشود به کل دارای هدف و ایده ای نو و متفاوت بود. شارپ با عکس هایی که از این ورژن از لیگ عدالت تاریک انتشار داد سعی کرده است ما را بیشتر با فضای این فیلم کنسل شده آشنا کند. این فیلم مدتی هیاهوی کارگردانی شدن توسط گیرمو دل تورو را به خود دید.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top