اخبار فیلم و سریال

سریال جدید دنیای مارول Falcon and the Winter Soldier 2021

دنیای مارول

سریال Falcon and the Winter Soldier از دنیای مارول

آنتونی مکی در نقش فالکون به همراه سباستین استن در نقش وینتر سولجر اینبار در یک سریال مشترک از دنیای مارول حضور دارند. علاوه‌بر برگشت دنیل برول، هنرپیشه نقش شرور و منفی هلموت زیمو، برگشت امیلی ونکمپ، هنرپیشه نقش شارون کارتر در سریال The Falcon and the Winter Soldier هم تایید شد.

همینطور قرار است وایت راسل نقش جان واکر را در‌این سریال بازی نماید. روایت از جایی آغاز می گردد که فالکون سپر وایبرنیومی سر گروه آمریکا را بعداز بازنشستگی استیو راجرز از وی دریافت میکند . این سریال از مورخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ ( ۲۹ اسفند ۹۹ ) به‌صورت منحصر از سرویس استریمینگ دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

 

دنیای مارول

دنیای مارول

 

مکی در گفتمان اخیر خویش با نشریه Variety، این پروژه ۱۵۰ میلیون دلاری را به «یک فیلم ۶ ساعته دنیای مارول» تشبیه نموده است. اولین‌بار در سال ۲۰۱۹ بود که چندین کانسپت هنری از سریال فالکون و وینتر سولجر در قسمتی از برنامه مستند Marvel Studios : Expanding the Universe ازطریق شبکه دیزنی پلاس پخش شد.

کاری اسکاگلند از سوی دیزنی پلاس برای کارگردانی این سریال در نظر گرفته شده‌است. کوین فایگی، مدیرکل استودیوهای دنیای مارول و مالکوم اسپلمن تالیف کننده و تولید کننده این سریال به ‌عنوان تهیه و تنظیم کنندگان اجرایی این پروژه حضور خواهند داشت.

 فایگی در ابتدا در زمینه‌ی سریال The Falcon and the Winter Soldier اظهار کرد که در ابتدا قرار بود این سریال در ۹ تا ۱۰ قسمت نیم ساعته تولید و منتشر شود، البته باتوجه‌به مقررات دیزنی پلاس , اکنون این سریال در ۶ قسمت ۴۰ تا ۵۰ دقیقه‌ای ساخت شده‌است. شما میتوانید درپی به تریلر نو این مینی سریال نگاهی داشته باشید.

 

البته روند فیلم‌ برداری و تولید سریال فالکون و وینتر سولجر از زمان آغاز چندان مطابق رضایت سازندگان پیش نرفته است. فیلم‌ برداری این پرژه از ژانویه ۲۰۱۹ در پورتوریکو آغاز شد اما خیلی زود و به‌ دلیل زلزله‌ی بزرگی که همزمان با آن در این جزیره اتفاق افتاد، در همان ابتدای کار با تأخیر مواجه شد. بعد از آن هم شیوع ویروس کرونا بود که روند فیلم‌برداری پروژه را در ماه ژوئیه سال گذشته میلادی به تعویق انداخت. این قضیه گریبان گیر سایر اسپین آف‌های تلویزیونی MCU از جمله لوکی و وانداویژن نیز شده بود. به همین دلیل، فیلم‌برداری سریال فالکون و وینتر سولجر تا اکتبر ۲۰۲۰ طول کشید.

 

البته روند فیلم‌ برداری و تولید سریال فالکون و وینتر سولجر از ابتدا خیلی مطابق میل سازندگان پیش نرفته است. فیلم ‌برداری این پرژه از ژانویه ۲۰۱۹ در پورتوریکو آغاز شد اما خیلی زود و به‌دلیل زلزله‌ی بزرگی که همزمان با آن در این جزیره اتفاق افتاد، در همان ابتدای کار با تأخیر مواجه شد. بعد از آن هم شیوع ویروس کرونا بود که روند فیلم‌برداری پروژه را در ماه ژوئیه سال گذشته میلادی به تاخیر انداخت. این قضیه گریبان گیر سایر اسپین آف‌های تلویزیونی MCU از جمله لوکی و وانداویژن نیز شده بود. به همین دلیل، فیلم‌برداری سریال فالکون و وینتر سولجر تا اکتبر ۲۰۲۰ طول کشید.

دنیای مارول

دنیای مارول

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top