اخبار فیلم و سریال

پخش سریال قورباغه متوقف می شود؟

سریال قورباغه، یک سریال خانگی با ژانر جنایی و معمایی

سریال قورباغه، یک سریال خانگی با ژانر جنایی و معمایی به کارگردانی و نویسندگی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی علی اسدزاده، محصول سال ۹۹–۱۳۹۸ است. این سریال اولین مجموعه ساخته شده توسط هومن سیدی است که قرار بود اولین قسمت آن در ۲۴ آذر سال ۱۳۹۹ منتشر شود اما با دستور قضایی پخش این سریال متوقف شد. سرانجام قسمت اول این مجموعه در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۹ منتشر شد.

سریال قورباغه

 

پس از پخش سه قسمت از این سریال انتشار آن متوقف شد. اسماعیلی، سخنگوی قوهٔ قضائیه ۱۶ دی سال ۱۳۹۹ از توقیف سریال “قورباغه” سخن گفت: اصل سریال و مجوز های قانونی برای پخش یا عدم پخش از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می‌شود، فارغ از اینکه این سریال در شبکهٔ خانگی پخش خواهد شد، ابهامی در تأمین ‌کنندهٔ اعتبارات این فیلم به وجود آمده بود.

اسماعیلی ادعا کرده ‌است در سریال قورباغه فساد مالی صورت گرفته‌ است. قبل تر تأخیر چند باره در اولین پخش سریال قورباغه موجب انتقاد کارگردان سریال شده بود که گفته شد پس از پخش سه قسمت انتشار آن فعلاً متوقف شده ‌است، اما خبرگزاری صدا و سیما نوشت سریال قورباغه در حال پخش است. و تا به حال هشت قسمت از این سربال پخش شده است.

سریال قورباغه

شروع سریال قورباغه

در روز چهارشنبه سوری سه دوست به نام ‌های فرید (اشکان حسن پور)، رامین (صابر ابر)  و جواد (شهروز دل افکار) بعد از ربودن اسلحهٔ یک مأمور مجروح، دست به سرقت از نوری (نوید محمدزاده)، همکلاسی دوران بچگی رامین که به فردی پولدار و مشکوک تبدیل شده‌ است می زنند…

نوید محمدزاده در این مجموعه اولین بازی در سریال شبکه نمایش خانگی را تجربه می‌کند. سحر دولتشاهی، آناهیتا افشار، صابر ابر، مهران غفوریان، فرشته حسینی و هومن سیدی از دیگر بازیگران سریال زیبای قورباغه هستند.

سریال قورباغه

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top