نقد و بررسی

غیرمنتظره ترین سکانس سریال 100 The

پوستر سریال 100 The

TVLine در گفنگویی که با جیسون راتنبرگ از حضور میهمان هایی غیرمنتظره در بخش پایانی فصل 7 سریال 100 The خبر اعطا کرد و باعث شگفتی طرفداران شد.

جیسون راتنبرگ، شورانر سریال 100 The از حضور میهمان های سوپرایزی در فصل آخری این موسسه خبر دارد. روایت 100 راجع به صد نوجوان است که از مسکن فضایی خویش به زمین فرستاده می گردند، تا امکان زندگی روی زمین بعداز یک آخرالزمان هسته ای خشن را مورد بازنگری قرار دهند. ولی این نمایش تا به امروز راه طولانی را از بخش های اولیه طی کرده و به گونه ای زندگی پسا – آخرالزمانی را به تصویر میکشد.

 

سریال 100 The

با اعتنا به پخش قسمت یکی ما‌نده به پایان سریال 100 The در هفته قبلی، می توان اظهار کرد که فقط یک بخش به پایان فصل باقی‌مانده است. در حالی که خط داستانی فصل انتها حول بازیگران گوناگون میچرخد، کلارک و اوکتاویا در قسمت انتها کارایی می نمایند تا کدوگان و مریدان او را از پا بیاندازند. البته از آنجاکه مدی در قسمت گذشته به صورت تماما فلج در صحنه ظاهر می شود، احتمال دارد کلارک و یا این که اوکتاویا او را از این زجر دائمی خلاص می نمایند.

فصل آخر سریال 100 The

 

شورانر سریال 100 The در طی گفتگو ای با TVLine گفته است که میهمانان زیادی در قسمت انتها هنرنمایی خواهند کرد که تماشای آنها مخاطبین را به تعجب وا میدارد. با این که راتنبرگ ریسک بالایی را برای قسمت انتها تخمین میزند، البته خاطر نشان کرده که روایت تا حد قابلیت و امکان به اتمام خواهد رسید. او ادامه داد که بینندگان بایستی خود را برای حضور غیرمنتظره میهمان ها در قسمت پایان فراهم نمایند.

با این‌که راتنبرگ به جزئییات بیشتری اشاره نکرده است، البته سریال The 100 در زمان تعدادی فصل خویش به ما اثبات کرده که از کشتن شخصیت های دارای اهمیت و فرعی هراس ای ندارد! درضمن، هر چند کاراکترهایی مانند فین، لکسا، جسپر، مانتی و هارپر در حین قصه جان خویش را از دست داده اند.

شاید یک یا این که چندین نفر از عزیزان نزدیک کلارک در قالب وهم و خیال و خاطر با او رو به رو خواهند شد. ولی صد رد صد بیشتر علاقه مندان این سریال تصمیم به دیدن مجدد بلامی بلیک دارا‌هستند که به صورت اتفاقی در قسمت 13 فصل هفت بوسیله کلارک کشته می شود.

با این‌که سریال 100 The به خط داستانی پیچیده و پلات های پر سرعت پر اسم و رسم است، ولی پویایی ایفای نقش شخصیت های آن مدام تحت عنوان قلب این شرکت شناخته می شود. تا به امروز کاراکترهای اکثری درین این موسسه اضافه و حذف گردیده اند، البته کلارک و شجاعت بی دریغ وی همواره نقطه اثبات 100 بوده است. قسمت انتها سریال پرطرفدار و دارای هیجان 100 The روز چهارشنبه تاریخ 30 سپتامبر به نمایش گذارده شد و بینندگان را با لحظه تلخی رو به رو کرد.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top