اخبار فیلم و سریال

لیست فیلم های عید 1400 اعلام می شود!

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش اعلام کرد، هشت فیلم سینمایی برای اکران فیلم های عید 1400 بررسی شدند که اسامی آنها هفته بعد اعلام خواهد شد.

آماده سازی فیلم های عید 1400

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبر گزاری های بزرگ، با گذشت روزهای منتهی به پایان سال زمزمه ‌‌های اکران نوروزی هر هفته بیشتر می‌شود و باید منتظر ماند و دید که امسال، کدام یک از فیلم ‌های جشنواره و غیر از آن، جزو فیلم های عید 1400 هستند و اکران می شوند.

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش در گفت ‌و گو با خبرنگاران در این باره بیان کرد که در روز جاری قرار بر این بود که بعد از بررسی گزینه های اکران نورزی، اسامی آن ‌ها را اعلام کنیم اما مصوبات ما به تأیید نهایی نرسیدند و قرار شد که اسم فیلم ‌ها را هفته آینده و بعد از بررسی نهایی اعلام کنیم.

فیلم های عید 1400

وی اشاره کرد که امروز هشت فیلم سینمایی را برای لیست فیلم های عید 1400 بررسی کردیم که اسامی آن ‌ها اعلام خواهد شد. شایسته بیان کرد که برخی از فیلم ‌هایی که هفته گذشته در فضای مجازی به عنوان اکران‌ های نوروزی منتشر شده بود نیز در این فهرست موجودند.

البته هر سال یکی از گزینه‌ های اکران نوروزی فیلم‌ های برنده سیمرغ بهترین فیلم جشنواره فجر از نگاه مردمی‌ هستند که امسال فیلم ابلق برنده این سیمرغ بود و احتمالا می‌ تواند یکی از گزینه ‌های فیلم های عید 1400 باشد.

فیلم ابلق یکی از زیبا ترین فیلم های جشنواره فجر ۹۹، با حضور بهرام رادان، هوتن شکیبا و الناز شاکردوست، ساخته جدید نرگس آبیار است. خودتان را برای تماشای زیبا ‌ترین فیلم سال آماده کنید؛ نه اینکه حتما ازش خوشتان می ‌آید یا الزاما فیلم بزرگی باشد.

ابلقفیلم های عید 1400 که برای اکران آماده هستند را از دست ندهید!

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top