اخبار فیلم و سریال

فیلم های پر فروش 2020 | 4 فیلم سینمایی

فیلم های پر فروش 2020

امروز در رز فیلم به سراغ فیلم های پر فروش 2020 رفته ایم. همانطور که در جریانید امسال با سال های دیگر تفاوت بزرگی داشت. شیوع ویروس کرونا به صورت گسترده سبب بروز توقفات و اشکالات بزرگی در کلیه عرصه ها شد.

سینما و به طور کلی هنر تصویر نیز از این موضوع مستثنی نبود. بسیاری از فیلم های بزرگ با هزینه های بالا در نیمه را مجبور به ترک سالن های سینما شدند و بسیاری تصمیم به اکران آنلاین آثار خود گرفتند. با این حال فیلم های پر فروش بودند.

با ما در ادامه این گزارش همراه باشید تا برخی از فیلم های پر فروش 2020 را به شما معرفی کنیم.

 

فیلم های پر فروش 2020

bad boys forever با فروش 424 میلیون دلار

فیلم سینمایی پسران بد تا ابد آخرین قسمت از سری مجموعه های پسران بد بود که در سال 2020 اکران شد. دو قسمت قبلی این فیلم به ترتیب در سال های 1995 و 2003 اکران شدند. جالب است بدانید که پسران بد علاوه بر اینکه یکی از فیلم های پر فروش سینما است پر فروش ترین اپیزود از این مجموعه است.  مارتین لارنس و ویل اسمیت بار دیگر در این فیلم، به نقش های پلیس خود بازگشته اند و قرار است موضوعی را ه کمک یکدیگر حل کنند.

فیلم های پر فروش 2020

Sonic the Hedgehog با فروش 308 میلیون دلار

فیلم سینمایی سونیک بسیار آشنا به نظر می رسد. این فیلم بر اساس کارکتر ویدئو گیمی با همین نام  ساخته شده که انیمشین سریالی هم از آن ساخته شده بود. کارکتر فیلم دارای سرعت بسیار بالایی است که می خواهد در زمین ساکن شود و این موضوع به دل اهالی سیاست آمریکا نمی شیند. جیم کری از جمله بازیگران معروف و محبوبی است که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم های پر فروش 2020

Dolittle با فروش 249 میلیون دلار

دولیتل یکی دیگر از فیلم های پر فروش 2020 است که نقش اصلی آن بر عهده رابرت داونی جونیور بازیگر آیرون من است. فیلم دولیتل از آن دسته ماجراجویی هایی است که می تواند یک دورهمی خانوادگی را زیبا تر کند. قصه دولیتل مربوط به دامپزشکی است ه توانایی سخن گفتن با حیوانات را دارد. این فیلم سینمایی پس از باز شدن مجدد سینما ها به اکران عمومی در آمد.

فیلم های پر فروش 2020

Invisible Man با فروش 134 میلیون دلار

شماره بعدی لیست فیلم های پر فروش 2020 تنها فیلمی است که در دسته ترسناک قرار می گیرد. داستان این فیلم سینمایی در خصوص خانمی است که از همسر خود فرار می کند و مدت ها بعد خبر خود کشی او به گوشش می رسد.

فیلم های پر فروش 2020

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top