اخبار فیلم و سریال

فیلم های پر هزینه هالیوود | 4 فیلم سینمایی

فیلم های پر هزینه هالیوود

امروز در رز فیلم به سراغ فیلم های پر هزینه هالیوود رفته ایم. فیلم های سینمایی که هر یک با بودجه های نجومی ساخته شده و بلاک باستری بوده اند. ژانر کلیه فیلم هایی که در این لیست قرار گرفته اند تخیلی بوده و جلوه های ویژه بسیاری را در خود جای داده اند. با Rozfilm همراه باشید.

 

فیلم های پر هزینه هالیوود

پارک ژوراسیک قسمت سقوط پادشاهی محصول سال 2018

سقوط پادشاهی آخرین اپیزود منتشر شده از این سری پر هزینه بوده که با خرج فراوانی به طراحی دایناسور های موجود در ژوراسیک پارک انجامیده است. مجموعه هزینه ها و کارهایی که برای سقوط پادشاهی صورت گرفت سبب تبدیل شدن آن به یکی از فیلم های پر هزینه هالیوود شد.

پارک ژوراسیک

کاملا امری طبیعی است که برای ساخت چنین اثر سینمایی به سراغ انیمیشن های سنگین و جلوه ویژه های دشوار بروند. نتیجه این موضوع باعث می شود بودجه ای که می خواهند برای فیلم اختصاص بدهتد افزایش یافته و عدد چند صد میلیون دلار لمس کند.

 

Avengers قسمت آخر پایان بازی محصول 2019

دیگر پر هزینه بودن فیلم های دیزنی و مارول به امری طبیعی بدل شده است. کمتر کسی است که با دیدن فیلم‌ های در فهرست فیلم های پر هزینه تعجب کند. سری فیلم های متوالی مارول همگی از جلوه های بصری فوق العاده ای بهره می برند که طبیعتا هزینه های سرسام آوری را با خود به دنبال دارند.

قسمت آخر انتقام جویان با توجه به تعدد کارکتر ها و افکت های تصویری متفاوت توانست هزینه بالایی را برای کمپانی سازنده خود بتراشد. اما نکته ای که حائز اهمیت است نتیجه بخش بودن این همکاری است که سبب تبدیل شدن این فیلم به پر فروش ترین فیلم تاریخ شد.

 

تبدیل شوندگان قسمت شوالیه تاریکی محصول 2017

قسمت پنجم تبدیل شوندگان به کارگردانی مایکل بی با تمام جلوه های ویژه ای که در آن استفاده شده بود توانست بودجه ای بالغ بر دویست میلیون دلار برای کمپانی بتراشد و وارد کلوپ فیلم های پر هزینه هالیوود شود. جالب است بدانید سکانسی در شوالیه تاریکی وجود دارد که هزینه آن پانزده میلیون دلار تخمین زده شده است.

 

آواتار از فیلم های پر هزینه هالیوود

شماره ی بعدی لیست فیلم های پر هزینه به آواتار ساخته جیمز کامرون کارگردان تایتانیک اختصاص می یابد. فیلمی که سراسر آن ساخته شده از انیمیشن و جلوه های ویژه بوده و به کلی دنیای جدیدی خلق کرده اند.

فیلم های پر هزینه هالیوود

فیلم های پر هزینه هالیوود – آواتار

آخرین به روز رسانی : 1399/12/9

 

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top