اخبار فیلم و سریال

جانوران شگفت انگیز کار قسمت سوم را آغاز کرد

جانوران شگفت انگیز

ادی ردمین بازیگر انگلیسی تبار جانوران شگفت انگیز طی مصاحبه ای خبر از شروع فیلم برداری قسمت سوم مجموعه داد.

ادی ردمین، بازیگر نام آشنای انگلیسی و برنده اسکار برای نقش استیون هاوکینگ، چندی پیش گفت و گویی با با سایت Cinema Blend داشت، ادی ردمین در طی این مصاحبه، اخبار تازه ای در خصوص پروسه ساخت جانوران شگفت انگیز 3 را منتشر کرد. طبق صحبت های این بازیگر معلوم شد که تیم جانوران شگفت انگیز کار خود را از تقریبا چهارده روز پیش دوباره شروع کرده اند. این فیلم جذاب تخیلی ماجراجویی حدود هشت ماه پیش به دلیل پاندمیک کرونا روند تولید خود را به طور کلی متوقف کرد.

ادی ردمین

ادی ردمین در ادامه مصاحبه خود گفت:

می دانید چی جالب است؟ آغاز به کار کردن ما. تقریبا 14 روز پیش پروسه فیلم برداری آغاز شد و اگر بخوام صادق باشم باید اینگونه بگویم که مرحله ای به طور کل تازه است. در اصل فضایی تازه شکل گرفته است. تمام مدت در حال تست کرونا دادنیم و ماسک از صورتمان نمی افتد. اگر بخواهم روراست باشم اطلاع ندارم که این موضوع خلاق بودن ما را تحت تاثیر قرار می دهد یا خیر. ممکن است چیز هایی که می گویم احمقانه به نظر برسد ولی یک چیز را مطمئنم. برای اینکه بتوانیم به راحتی انرژی های خود را به یکدیگر منتقل کنیم به چیزی به نام برقرای ارتباط نیازمندیم. موضوعی که سبب ایجاد انرژی و روحیه در ما می شود این است که مرحله و روزگار جدیدی شکل گرفته و با این همه، کلیه اشخاص تمام قد در حال کار کردن هستند.

خوب است بدانید در پروژه هایی که از نو آغاز به کار می کنند جانوران شگفت انگیز تنها نیست. جانوران شگفت انگیز که به گونه ای دنباله رمان های هری پاتر اثر جی کی رولینگ است بعد از بتمن ریوز دومین محصول از وارنر است که اعلام آمادگی برای فیلم برداری کرده است. بتمن ریوز به دلیل کرونا رابرت پتینسون مدتی متوقف شده شده بود.

جانوران شگفت انگیز یکی از آن فیلم های پر بازیگر است. به جز ادی ردمین بازیگران دیگری در این فیلم نقش آفرینی می پردازند که عبارتند از کاترین واترستون در نقش «تینا گلدستین»، دن فوگلر در نقش «جیکوب کوالسکی»، آلیسون سودول در نقش «کویینی گلدستین»، جود لا در نقش «آلبوس دامبلدور»، ازرا میلر در نقش «کریدنس بربون»، جسیکا ویلیامز در نقش «پروفسور هیکس» و جانی دپ در نقش «گلرت گریندلوالد».

قسمت جدید این مجموعه قرار است زیر نظر دیوید ییتس کلید بخورد و مورد کارگردانی قرار بگیرد و مسئولیت فیلمنامه اثر را جی. کی. رولینگ و استیو کلاوز به دوش می کشند. طبق برنامه ریزی های انجام شده جانوران شگفت انگیز در سال 1400 وارد سینما ها می شود.

قسمت اولی که از این سری به نام کجا باید پیداشون کنم اکران شد در اصل قصه ای تحت عنوان پیش زمینه هری پاتر را داشت. قسمت نخست یاد شده در سال 2016 میلادی به روی پرده های سینما رفت. نظرات منتقدان تا حدودی مثبت بود فروش فیلم بسیار بالا بود.  میزان فروش جهانی این فیلم به عدد ۸۱۴ میلیون دلار رسید و به عنوان هشتمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۶ شناخته شد. جالب است بدانید قسمت نخست جانوران شگفت انگیز بابت طراحی لباس جایزه اسکار گرفت به اولین اسکاری تبدیل شد که در کار های رولینگ بود.

قسمت سوم این مجموعه کمی نا امید کننده بود و نتوانست انتظارات را برطرف کند. فروش قسمت دو از شماره قبلی خود پایین تر بود. اکنون انتظار ها از قسمت سوم پنجاه پنجاه به نظر می رسد.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top