اخبار فیلم و سریال

فیلم شزم 2 محصول دی سی به صورت رسمی معرفی شد

فیلم شزم

شب گذشته  در حالی که DC fandome به صورت آنلاین در حال برگزاری بود در یکی از پنل های مراسم که به اسم فیلم شزم محصول DC بود، اسم اصلی قسمت دوم فیلم شزم 2 معرفی شد و برنامه ریزی های انجام شده خبر از اکران رسمی فیلم شزم با نام Shazam! Fury of the Gods می دهند.

Shazam! Fury of the Gods

مراسم DC FanDome که برای نخستین بار به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد، شب گذشت اخبار بسیار تازه از اکران ها و قصه های جدید را به همگان انتقال داد و هیجان ها را دو چندان کرد. اخباری از بازی های DC تا فیلم ها و کامیک ها و سریال هایی که چشم انتظار آن ها بودیم. یکی از خبر های مهم که دیشب در این مراسم پخش شد عنوان جدید دنباله یکی از فیلم های به نسب موفق دنیای قهمرمانی DC یعنی فیلم شزم با بازی Zachary Levi بود که با عنوان  Shazam! Fury of the Gods نام گذاری شده و قرار است در سال 2021 میلادی یعنی 14 آبان ماه سال 1400 به روی پرده سینما رفته و در سراسر جهان اکران شود. پس از شکست های پی در پی DC و Warner در اکران فیلم های خود، فیلم شزم و آکوامن و واندر وومن تا حدی توانستند این ضرر ها را جبران کنند و برای DC سوددهی داشته باشند و همه این ها سبب شد تا برنامه ریزی وارنر و دی سی برای ساخت قسمت دوم آن ها آغاز شود.

فیلم شزم ( قسمت نخست آن ) پارسال در فروردین ماه اکران شد و موفق شد علاوه بر جلب نظر منتقدان سخت گیری که تا قبل از آن فیلم های دی سی را زیر سوال برده بودند، فروش خوبی نیز نصیب کمپانی کند. نتیجه همه این ها و استقبال طرفداران باعث شد فیلم شزم عددی بیشتر از ۳۶۴.۵ میلیون دلار در کل دنیا فروش کند. جالب است بدانید که این فروش به چه شکل بین سینما های هر کشور به چه شکل تقسیم شده است.

ایالات متحده آمریکا 140.3 میلیون دلار

مجموع بقیه کشور هایی که در آن اکران شد 224.2 میلیون دلار

افراد مولد و تیم پشت صحنه فیلم شزم 2 نیز معرفی شدند.

کارگردان Shazam! Fury of the Gods: تیم پ دیوید اف. سندبرگ

نویسنده( از قسمت گذشته همکاری می کند) : هنری گیدن

بازیگر اصلی، کارکتر شزم: Zachary Levi

دیگر بازیگران فیلم شزم نیز معرفی شدند که عبارتند از: جک دیلن گریزر در کارکتر فردی فریمن، مارتا میلانز در کارکتر رزا واسکز و اشر آنجل در کارکتر بیلی بتسون، همه بازیگران نام برده به تایید رسمی DC رسیده اند و قرار است تیم بازیگران Shazam! Fury of the Gods را تشکیل دهند. شاید برایتان جالب باشد که یکی از کامدین های محبوب و معروف آمریکایی نیز دیشب در طی برگزاری این پنل حضور داشت و تحت عنوان یک شوخی حضور خود را تایید کرد، اما خوب بعید به نظر نمی رسد که کمئویی در این فیلم داشته باشد.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top