اخبار فیلم و سریال

پنگوئن در فیلم بتمن 2021 چه نقشی خواهد داشت؟

کالین فارل، هنرپیشه نقش پنگوئن در فیلم بتمن

گفت‌وگوی اخیرش با جی‌ام‌ای نیوز اظهار کرد که نقش بزرگی در فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز ندارد.

مطابق تازه‌ترین خبر‌ها سینما و تلویزیون، کالین فارل، هنرپیشه نقش پنگوئن اظهار داشت که نقش بزرگی در فیلم The Batman ( بتمن ) ندارد که‌این اظهار حیث احتمالاً سبب ساز شگفتی دوست داران میگردد. فیلم مذکور فرصتی جهت ریبوت کاراکتر بروس وین/بتمن در دنیای سینمایی دی‌ سی به‌حساب می آید و غیر وابسته از شوالیه‌ی تاریکی بن افلک کار خواهد کرد. افلک نقش این دلاور شنل‌پوش را پیش‌تر در فیلم‌های Batman v Superman : Dawn of Justice ( بتمن در قبال سوپرمن: طلوع عدالت ) و Justice League ( لیگ عدالت ) ایفا کرد که هیچ‌ یک از آنان مورد پسند قرار نگرفت و کمپانی دی‌سی را بدون چاره به درنظرگرفتن گزینه‌های دیگری کرد.

در فیلم The Batman ولی رابرت پتینسون، هنرپیشه فیلم‌های The Lighthouse ( فانوس دریایی ) و Tenet ( انگاشته ) در نقش شوالیه‌ی ظلمت ظواهر میگردد و مت ریوز، کارگردان فیلم‌های War for the Planet of the Apes ( نبرد برای سیاره‌ی میمون‌ها ) و Cloverfield ( کلاورفیلد ) وظیفه‌ی کارگردانی و نویسندگی آن را برعهده داراست. با‌عنایت‌به ستارگانی که ریوز برای نقش‌آفرینی در فیلم «بتمن» به دور نیز عده نموده است، اکثری از هوا داران میخواهند بدانند که وی دنیای سینمایی دی‌سی را در چه مسیری قرار خواهد بخشید.

فیلم The Batman

علاوه‌بر رابرت پتینسون و کالین فارل، زوئی کراویتز ( هنرپیشه فیلم Fantastic Beasts : The Crimes of Grindelwald ) نقش سلینا کایل/زن گربه‌ای، پل دینو ( هنرپیشه فیلم Okja ) نقش ادوارد نیگما/ریدلر و جفری رایت ( هنرپیشه فیلم No Time to Die ) نقش جیمز گوردون را در فیلم The Batman ایفا می‌نمایند. تا به‌این لحظه داده ها متعددی از نقش فارل در فیلم «بتمن» منتشر نشده است که‌این مورد به‌خاطر توقف فیلمبرداری اثر در به عبارتی فرآیند اولیه‌ی ایجاد به‌دلیل شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا بدور از توقع نیست.

چه بسا حال با رفع محدودیت‌های فیلمبرداری در انگلستان، کمپانی برداران وارنر فعالیت ساخت فیلم The Batman را از راز نگرفته است. کالین فارل هم در مصاحبه‌ی اخیرش درباره ی توقف فیلمبرداری و میزان بزرگی نقش پنگوئن در فیلم «بتمن» کلام نموده است. فارل در گفت‌وگو با جی‌ام‌ای نیوز بر ملا کرد که جدید «کارش در فیلم The Batman را آغاز کرده بود و بی‌صبرانه درانتظار رجوع و برگشت و اجرای نقش پنگوئن است».

 

مهم‌تر از کلیه، این هنرپیشه ایرلندی می گوید که «کار متعددی برای انجام درین فیلم ندارد» که احتمالاً برای بعضی از طرف داران شگفت‌انگیز خواهد بود . به‌هرحال , کالین فارل بابیان این که «در یکسری صحنه‌ی دیدنی فیلم حضور دارد» هیجان بالای خویش برای بازی نقش اسوالد کابلپات/پنگوئن را نشان بخشید که‌این می تواند سبب التیام خاطر علاقه مندان شود.

اینجانب کارم را نو آغاز کرده بودم و بی‌صبرانه معطل رجوع هستم. آفرینش این کاراکتر و ظواهر هنری آن دیدنی و سرگرم‌کننده است و قویاً از برگشت و جستجو بیشتر آن دوچندان هیجان‌زده‌ام. ولی اینجانب فعالیت چندانی برای انجام در فیلم The Batman ندارم. اینجانب کمی نقش در‌این فیلم دارم، ولی به‌هیچ‌وجه در سراسر آن حضور نخواهم داشت.

بااین‌حال در تنی چند از صحنه‌های دیدنی فیلم حضور دارم و نمی‌توانم بیشتراز این برای برگشت به عمل طاقت کنم. آری، کاملاً شم میکنم که‌ این نقش چیزی است که پیش‌تر قابلیت تجربه‌ی آن را نداشتم. این نقش شم ناب و خوشایندی را تداعی می نماید. بااین‌حال اینجانب نو در اولِ راه و روش قرار دارم , به این ترتیب بی‌صبرانه معطل رجوع و برگشت و غرق‌شدن در‌این نقش هستم.

با‌توجه ‌به این‌که شوالیه‌ی تاریکی در فیلم The Batman با ریدلر , دیگر کاراکتر شرور برجسته‌ی ماجرا هم سروکار دارد. کاملاً منطقی است که بخش کوچک‌تری از این اثر به پنگوئن اختصاص یابد. این همینطور توضیح میدهد که چرا اشخاص دخیل در‌این پروژه نقش کالین فارل در فیلم را تا جای ممکن پنهان نگه می‌دارند.

چه بسا ظواهر پنگوئن در فیلم «بتمن» هم کماکان جای سوال دارد. قبلا تصاویری از پنگوئن منتشر شد که‌این کاراکتر شرور را با موهای سپید نشان می‌داد , البته فارل ابعاد تصریح کرد که «هنوز عمل فیلمبرداری را آغاز نکرده است» و ظواهر پنگوئن این‌گونه نخواهد بود. خبرهای اخیر حاکی از این است که کالین فارل برای اجرای نقش پنگوئن احتمالاً از اندام تصنعی به کارگیری میکند که تا زمان آغاز دوباره‌ی فیلمبرداری فیلم The Batman و تکثیر خبرهای موثق نمیتوان از صدق آن اطمینان داشت.

پنگوئن

متاسفانه دوستداران دی‌سی برای تماشای فیلم The Batman می بایست زمان بیشتری را درانتظار بمانند ; چون نمایش این فیلم ابرقهرمانی به دوران ۴ ماه به عقب افتاد و اکنون به‌جای ۴ تیر ۱۴۰۰ ( ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ ) در مورخ ۹ مهر ۱۴۰۰ ( ۱ اکتبر ۲۰۲۱ ) روی پرده‌ی سینما می رود.

با این‌ حال، امید است که هواداران در طول تماشای فیلم از اندازه‌ی نقش کالین فارل راضی باشند . حداقل آنها می توانند توقع تماشای یک‌سری صحنه‌ی جالب از پنگوئن در فیلم بتمن را داشته باشند که فراوان هیجان‌انگیز است . با این‌که اطلاعاتی از ماجرا فیلم «بتمن» در دست نیست، البته گفته میشود که‌این اثر براساس کمیک‌های The Long Halloween و Year One ساخته می‌گردد و در‌پی قصه منشا داستانی بتمن نیست  قبلا مت ریوز با تکثیر ویدیویی از جامه شوالیه‌ی ظلمت و ظواهر بت‌موبیل پرده‌برداری کرد.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top