مصاحبه

هنرپیشه سیاهپوست جنگ ستارگان , جنگی به راه انداخت

جان بویگا ستاره برنا «جنگ ستارگان» طی هفته قبل از حساب توییتر خویش برای نزاع با نژادپرست‌ها بهره برد , البته روز گذشته وی پیغام خویش را در یک گرد‌همایی فیزیکی در اعتراض به قتل جورج فلوید مطرح کرد و سخنرانی احساساتی اش سبب شد خیلی‌ها اورا تحسین نمایند .

بویگا خطاب به معترضان اعلام‌کرد : جان سیاهپوستان مدام اهمیت داشته است . ما مدام حیاتی بوده‌ایم . مدام سوای دقت به مشکلات چیره شده‌ایم . هم اکنون وقتش است . اینجانب دیگر نمی خواهم درانتظار بمانم . ما نمایش فیزیکی حمایت از جورج فلوید , ساندرا بلند , تریوان مارتین و استیون لارنس هستیم .

وی بیشتر کرد : دارم از ته قلبم حرف میکنم . نمی‌دانم بعداز این قرار است شغلی داشته باشم یا این که خیر , ولی برایم اصلا مهم نیست .

وی در حالی که بغض کرده بود خاطرنشان کرد : این اعتراض‌ها برای حمایت از کسانی است که به وسیله سیستم و جامعه به آن ها ظلم میشود . نمی‌دانیم جورج فلوید و ساندرا بلند چه دستاوردهایی می‌توانستند داشته باشند .

بویگا از معترضان خواست تا جایی که ممکن است گردهمایی‌های خویش را صلح‌آمیز مراقبت نمایند و باطن تله ماموران مدنی نیفتند . این هنرپیشه اذعان کرد از تمامی میخواهد فهم و شعور نمایند که‌این این قضیه چقدر دردناک است و در حقیقت نژاد انسان‌ها هیچ اهمیتی ندارد و نداشته است .

بویگا نقش‌آفرینی خویش را در گروه فیلم‌های «جنگ ستارگان» در قالب شخصیت فین دسامبر سال پیشین با نمایش فیلم «ظهور اسکای واکر» به پایان موفقیت .

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top