اخبار فیلم و سریال

پال فیگ The School For Good And Evil را کارگردانی می نماید

پال فیگ ( Paul Feig ) قراردادی برای کارگردانی فیلم اقتباسی The School For Good And Evil نتفلیکس براساس کتاب داستان مالامال فروش نیویورک تایمز , متن سومن چینانی ( Soman Chainani ) و اولی محرمانه از گروه The School for Good and Evil امضا نموده است .
دیوید ماگی ( David Magee ) و لورا سالان ( Laura Solon ) نمایش نامه ای را اقتباس میکنند که در رابطه دو دوست صمیمی , صوفی و آگاتا است که کشف می نمایند میراث‌های ماجرا پریان کجا به مکتب میروند : مکتب ای برای عالی و بد , جایی است که پسر و دخترهای معمولی یاد میگیرند تا قهرمانان و تبهکاران داستان پریان شوند .

صوفی با آرزوهای پرنسسی‌اش می داند برای مکتب خوب‌ها تعیین می شود و به دانش‌آموزانی نظیر سندرلا و سپید برفی می‌پیوندد . با اینحال , آگاتا با گربه شرور و زیبایی ترسناکش , شایسته ترین مورد برای تبهکاران در مکتب بدهاست . خیلی زود عاقبت این دخترها عوض میگردد و صوفی راهی مکتب بدها و آگاتا راهی مکتب خوب‌ها می شود . ولی احتمالا این خطا عمدی برای فهمیدن به نام‌و‌نشان حقیقی و واقعی این دو باشد .

صلح این دو دختر درین این قضیه دارای هیجان و کمدی مورد تست قرار می گیرد , جایی که صرفا رویه نجات از روایت پریان , معاش کردن در آن است .

جو راث ( Joe Roth ) , جفری کرسچنبوم ( Jeffrey Kirschenbaum ) , جین استارتز ( Jane Staftz ) و فایگی و لورا فیچر ( Laura Fischer ) این پروژه را به همراه زک راث ( Zack Roth ) , پاتریشیا ریگن ( Patricia Riggen ) و چینانی ایجاد مینمایند .

گروه کتاب ها چینانی بیش تر از ۲ . ۵ میلیون نسخه‌اش در ۶ مجموعه کشور ها فروخته شده و کتاب انتها , The School of Good and Evil : One True King دوم ژوئن نمایش می گردد .

چینانی گفته :

این‌که یکی کارگردانان مد نظر ات کتابت را برای نتفلیکس به فیلم تبدیل نماید , مایه افتخار و یک رویاست . پال فیگ , فیلمساز زرنگ و معلم سبک و شایسته ترین مورد برای پیچیدگی‌های The School For Good & Evil است . تردید ندارم وی شایسته ترین کلاسیک حقیقی وواقعی روایت پریان را می‌سازد .

فیگ هم گفته :

از ساخت فیلم چنین دنیای فوق‌العاده , خنده دار و قدرتمندی که سومن در کتابهایش رفتار کرده , زیاد هیجان زده هستم . احساس قورباغه‌ای را دارم که تبدیل به یک شاهزاده شده‌است .

فیگ تهیه و تنظیم کننده اجرایی سریال Love Life شبکه HBO Max با بازی آنا کندریک ( Anna Kendrick ) است .

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top