اخبار فیلم و سریال

کارگردان چرنوبیل سریال مجوس را تولید میکند

سریال «مجوس» با اقتباس از کتاب داستان دارای اسم و رسم «جان فاولز» مولف بریتانیایی ساخته خواهد شد .

«نیل استریت پروداکشن»‌ که تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی «‌۱۹۱۷» را در کارنامه دارااست , تهیه‌کنندگی این مینی‌سریال را برعهده خواهد داشت .

«‌رنک» با تکثیر چهره‌ای از جلد کتاب «مجوس»‌ در ورقه اینستاگرام خویش و نوشتن عبارت «چیزی درحال مهیا شدن است» خبر آغاز این پروژه را قوت اعطا کرد .

«پیپا هریس» مدیریت شرکت «نیل استریت» در اعلام کرد و گو با «ورایتی» خاطرنشان کرد «رنک» در هم اکنون رای زنی با این شرکت برای کارگردانی مینی‌سری «مجوس»‌ است .

«هریس» معتقد است هیچ‌ شخصی خوب تر از «رنک» نمی‌تواند کتاب داستان «جان فاولز» را به سریال تبدیل نماید .

«تام اچ» که نویسندگی فیلم‌نامه فیلم «جودی» و بعضا از قسمت‌های سریال «تاج» را در کارنامه داراست نویسندگی فیلم‌نامه این پروژه را هم بر عهده خواهد داشت .

کتاب داستان «مجوس» که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد قصه یک مرد برنا انگلیسی به اسم نیکلاس اورف است که فعالیت درس دادن در جزیره‌ای دورافتاده در یونان را قبول می کند تا از یک رابطه‌ی عاشقانه‌ی خیر چندان رضایت بخش فرار و گریز نماید . در آنجا , رابطه‌ی دوستانه‌ی نیکلاس با میلیونری منزوی , به یک بازی اسرارآمیز و مرگبار از خشونت , اغواگری و کارشکنی تبدیل می شود . نیکلاس بیشتر و بیشتر به باطن بازی کشیده میشود و هر چه می‌گذرد , یافتن تمایز بین پیشین و اکنون و خاطر و حقیقت برای وی سخت‌تر میگردد .

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top