اخبار فیلم و سریال

No Time to Die زودتر اکران خواهد شد

No Time to Die زودتر اکران خواهد شد

سازندگان مجموعه جیمز باند اعلام کردند که فیلم No Time to Die قرار است ۵ روز زودتر از زمان اعلام شده , در ایالات متحده روی پرده‌های سینما برود .

شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا سبب ساز شد تا سازندگان فیلم No Time to Die ( زمانی برای مردن نیست ) تصمیم بگیرند که‌این فیلم اکشن جاسوسی به‌جای نمایش در فصل بهار امسال , در فصل‌پاییز روی پرده‌های سینما برود و قسمت جدید فیلم James Bond ( جیمز باند ) برای اکران در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۵ آذر ۱۳۹۹ ) برنامه‌ریزی شده بود . حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون , قسمت جدید فیلم 007 قرار است چندین روز زودتر نمایش شود . صفحه رسمی مجموعه جیمز باند در توییتر اذعان کرد که فیلم No Time to Die قرار است ۵ روز زودتر و در مورخ ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ) در آمریکای شمالی روی پرده‌های سینما برود و همینطور این فیلم بدون تغییر در تاریخ ۱۲ نوامبر امسال ( ۲۲ آبان ) در بریتانیا نمایش خواهد شد .

این تغییر تاریخ نمایش بعد از آن رخ داد که کمپانی برادران وارنر اظهار‌کرد که فیلم Godzilla vs Kong ( گودزیلا برعلیه کونگ ) دیگر قرار نیست در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ) نمایش شود و اکران آن تا مورخ ۲۱ می ۲۰۲۱ ( ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ) عقب افتاده است و حال سازندگان مجموعه 007 زمان را غنیمت شمرده و فیلم No Time to Die را قرار است ۵ روز زودتر در سینماهای آمریکای شمالی نمایش دهند . پیش از این گفته می‌شد که تأخیر هفت ماهه قسمت جدید فیلم James Bond باعث خواهد شد تا شرکت MGM حدود ۳۰ تا ۵۰ میلیون دلار ضرر نماید .

پوسترهای جدیدی از فیلم زمانی برای مردن نیست/رز فیلم

فیلم No Time to Die

کری فوکوناگا , کارگردان هر ۸ قسمت فصل اول سریال True Detective ( کاراگاه حقیقی ) , وظیفه کارگردانی قسمت تازه فیلم James Bond را براساس فیلمنامه‌ای از نیل پرویس , رابرت وید , اسکات زد برنس و فیبی والر – بریج , بر عهده داشته است . دنیل کریگ , رامی ملک , لیا سدو , نائومی هریس , جفری رایت , رالف فاینز , بن ویشاو , روری کینیار , آنا د آرماس , دیوید دنسیک , لاشانا لینچ , کریستوفر والتس , بیلی مگنوسن و دالی بن صلاح , از جمله بازیگرانی می باشند که در فیلم No Time to Die حضور دارا هستند و به ایفای نقش پرداخته‌اند .

قسمت جدید 007 قصه جیمز باندی را دنبال می‌کند در حال خدمت نیست و او در حال لذت بردن از زندگی فردی خود در جامائیکا است که در ادامه فلیکس لیتر , دوست دیرین وی , از جیمز باند درخواست کمک می کند . وی به باند ماموریتی می دهد که باید یک دانشمند دزدیده شده را نجات دهد که یک گروه تبهکار به‌رهبری شخصی به‌نام سافین به‌دنبال ساخت یک سلاح بسیار خطرناک با فناوری بسیار توسعه یافته می باشند .

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top