اخبار فیلم و سریال

Texas Chainsaw Massacre کارگردان عوض کرد

Texas Chainsaw Massacre

کمپانی فیلمسازی لجندری اینترتینمنت کارگردانان اندی و رایان توهیل را که برای بازسازی پروژه Texas Chainsaw Massacre در نظر گرفته بود را اخراج کرده و طی تصمیمی اعلام کرد کارگردان تازه Texas Chainsaw Massacre  دیوید بلو گارسیا است و قرار است فیلم را هدایت کند.

فیلم ترسناک

در جدید ترین اخباری که به دستمان رسیده متوجه شدیم کمپانی و عوامل پشت صحنه  ریبوت فیلم Texas Chainsaw Massacre ( به معنای کشتار با اره‌برقی در تگزاس ) اولین مانعی که بر سر راه کارشان بود را موفق شدند به راحتی پشت سر گذاشته و به ادامه کار خود بپردازند. طبق گزارشاتی که از ددلاین انتشار یافته است، کارگردانان قبلی پروژه Texas Chainsaw Massacre  یعنی اندی و رایان توهیل به‌ دلیل بعضی مشکلات و  نظرات مخالف تصمیم گرفتند با یکدیگر از کل فیلم خداحافظی کرده و کارگردان دیگری به نام دیوید بلو گارسیا، که فیلم سینمایی Tejano (تیانو) را در کارنامه خود دارد به جای آنها مسئولیت این وظیفه را بر عهده بگیرد. طبق گزارشات انتشار یافته، کمپانی فیلمسازی لجندری اینترتینمنت بعد از آنکه به تماشای برخی سکانس هایی فیلم برداری شده بودند پرداخت احساس نارضایتی کرده و دستور از سر گیری قیلم برداری را صادر کرد. با این تصمیم گیری از سود کمپانی مربوطه Texas Chainsaw Massacre دوباره و با کارگردان دیگری به نحو دیگری فیلم برداری خواهد شد. طبق اخبار موثقی که از برخی خبرگزاری عای مطمئن منتشر شده است، موضوع فیلم در دست ریبوت یاد شده دنباله‌ای مستقیم برای فیلم کلاسیک The Texas Chain Saw Massacre است و کلیه اتفاقات در زمان حال رخ می دهند.

تهیه‌کنندگی ریبوت فیلم Texas Chainsaw Massacre بر دوش فید آلوارز است که کار های معروفی در مقام کارگردان مانند  فیلم‌ های Evil Dead (مُرده‌ی شیطانی) محصول ۲۰۱۳ و Don’t Breathe (نفس نکش) را در کارنامه هنری خود دارد. رودولفو سای‌اگز از شرکت «بَد هامبر» هم در این کار به او کمک خواهد کرد. سری فیلم‌ های سینمایی ترسناک Texas Chainsaw Massacre به‌ چهره ‌چرمی و خانواده‌ی آدمخوارش می‌پردازد که بازدید کنندگان از همه جا بی خبر در حال عبور کردن از خیابان های آن‌ها در حومه‌ی شهر تگزاس را به بد ترین شکل می کشند. مدیریت و کاپیتان اولین فیلم از این سری بر عهده توبی هوپر، کارگردان فیلم سینمایی Poltergeist (ارواح خبیثه) بود که در سال ۱۹۷۴ میلادی در سینما ها اکران شد. در حال حاضر و تا به اکنون ۸ قسمت فیلم از این سری دلهره آور و ترسناک تولید شده است که در سال ۲۰۱۷ میلادی  آخرین قسمت آن به اسم Leatherface (صورت‌چرمی) در سینما های سراسر جهان اکران شد.

سری فیلم ‌های سینمایی Texas Chainsaw Massacre که بازیگران بسیار معروف و مشهوری مثل متیو مک‌کانهی، رنی زلوگر، ویگو مورتنسن و دنیس هاپر را به خودش دیده است، تا به‌ این لحظه مبلغی در حدود  ۲۳۵ میلیون در سراسر دنیا فروش کرده است. کمپانی فیلمسازی لجندری اینترتینمنت کار های خیلی مختلفی در بحث تولید و ریبوت فیلم ‌های  سینمایی ترسناک کلاسیکی مثل Godzilla (گودزیلا) و King Kong (کینگ کونگ) را در کارنامه خود دارد. نا گفته نماند تهیه و تولید فیلم های ترسناکی مثل Trick ‘r Treat (جایزه می‌دهی یا شیطنت کنم) و Krampus (کرمپوس) به کارگردانی مایکل دووگرتی نیز در زمره کارهایی که این کمپانی انجام داده است قرار می گیرد.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top