اخبار فیلم و سریال

اسکورسیزی کارگردان با سابقه و کهنه کار هالیوود در کنار اپل

اسکورسیزی کارگردان با سابقه و کهنه کار هالیوود

مارتین اسکورسیزی کارگردان با سابقه و کهنه کار هالیوود برای کمپانی تولید فیلم خود که Sikelia Productions نام دارد با کمپانی اپل قراردادی به نام نخستین نگاه به امضا رسانیده است.

دیکاپریو

شصت و دو روز بعد از تبدیل شدن کمپانی اپل به تهیه کننده فیلم سینمایی Killers of the Flower Moon، کمپانی به نام اپل با مارتین اسکورسیزی کارگردان قراردادی به اسم نخستین نگاه امضاء کرده است. با این اوصاف و امضا، مارتین اسکورسیزی کارگردان با سابقه و کهنه کار هالیوود بر طبق قراردادی با تاریخی چندین ساله کمپانی تولید فیلم خود یعنی Sikelia Productions را برای فیلم‌ها و سریال‌هایی که شخص خودش قصد دارد برای اپل تی‌وی پلاس تهیه یا کارگردانی کند، با کمپانی اپل سینک و هماهنگ خواهد کرد. نماینده های قانونی مارتین اسکورسیزی کارگردان با سابقه و کهنه کار هالیوود در این قرارداد ذکر شدهشرکت‌های LBI Entertainment و WME بوده‌اند.

این شراکتی که از آن صحبت شد با فیلم سینمایی Killers of the Flower Moon به کارگردانی خود مارتین اسکورسیزی شروع خواهد شد. فیلم نامه Killers of the Flower Moon را اریک راث با الهام خود از کتابی غیرداستانی به قلم دیوید گرن به نوشته  است و لئوناردو دی‌کاپریو و رابرت دنیرو هم در آخرین اثر مارتین اسکورسیزی کارگردان با سابقه و کهنه کار هالیوود به نقش آفرینی خواهند پرداخت. کمپانی اپل چندی قبل حق تهیه Killers of the Flower Moon را با قیمتی برابر ۱۸۰ میلیون دلار خرید و کمپانی پارامونت مسئولیت پخش و توزیع آن را در سینماها به گردن گرفت. تهیه‌کنندگان آخرین اثر سینمایی مارتین اسکورسیزی کارگردان با سابقه و کهنه کار هالیوود، آقایان دان فردکین و بردلی توماس  از شرکت  Imperative Entertainment خواهند بود. فیلم Killers of the Flower Moon در حال حاضر در مراحل پیش‌تولید خود قرار دارد و پیش بینی می شود ساخت و فیلم برداری Killers of the Flower Moon از ماه فوریه در اوکلاهاما شروع شود.

همکاری مشترک

کمپانی فیلم سازی Sikelia Productions از خیلی قبل تر از معرفی رسمی به دست مارتین اسکورسیزی طی سال ۲۰۰۳، در دل کمپانی پارامونت زاده شده بود. این کمپانی از آن زمان در تهیه و تولید کلیه اثر های مارتین اسکورسیزی دخالت داشته است. از فیلم‌های اسکورسیزی کارگردان مانند The Irishman (ایرلندی) محصول سال ۲۰۱۹، Silence (سکوت) محصول ۲۰۱۶، The Wolf of Wall Street (گرگِ وال استریت) محصول ۲۰۱۳، Hugo (هیوگو) محصول ۲۰۱۱، Shutter Island (جزیره شاتر) محصول ۲۰۱۰، فیلم برنده‌ی اسکارِ The Departed (رفتگان) محصول ۲۰۰۶ و Aviator (هوانورد) محصول ۲۰۰۴ بگیرید تا سریال‌های Boardwalk Empire و Vinyl. به این لیست نیز باید نام مستندهای The 50 Year Argument و George Harrison: Living in the Material World و A Letter to Elia و Public Speaking و Shine A Light و No Direction Home: Bob Dylan را اضافه کرد. این کمپانی همچنین مستند An Afternoon with SCTV، تولیدی بی‌ اسم و نشان از فران لبوویتز و اثری بدون‌نام دیگر از دیوید جانسن را در مرحله پساتولید خود دارد.

در نتیجه کلیه این صحبت ها اپل Sikelia را به لیست شرکت‌هایی که با آن‌ها قراردادی به اسم نخستین نگاه را امضاء کرده است، اضافه کرد. این لیست شامل کمپانی فیلم سازی لئوناردو دی‌کاپریو با نام Appian Way، شرکت ادریس آلبا با نام Green Door Pictures، جنیفر دویسون برای برنامه‌های تلویزیونی و مستندها، شرکت ریدلی اسکات با نام Scott Free Productions، شرکت‌های تولید برنامه کودک‌ Sesame Workshop و Peanuts و شرکت‌های A24 و Imagine Documentaries است.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top