اخبار فیلم و سریال

سینمایی Aquaman 2 | انتشار اطلاعات تازه

سینمایی Aquaman 2

جیمز وان کارگردان معروف فیلم های ترسناک و قسمت نخست سینمایی آکوامن محصول DC چند روز پیش در مراسم DC Fandome و در پنل فیلم سینمایی Aquaman 2 موضوعات و اطلاعات تازه ای از قسمت دوم فیلم آکوامن را با طرفداران در میان گذاشت و نوید برگشتن کارکتر اوشن مستر را به طرفداران خود داد.

در تازه ترین خبر هایی که از دنیای سینما در فضای مجازی پخش شده و ادامه اخبار مراسم DC FAndome است، موارد بسیاری از سینمایی Aquaman 2 انتشار یافته یافته است که سبب هیجان زده شدن مخاطبان خود شده است. در پی برگزاری مراسم دی سی فندوم به صورت مجازی، پنل های مختلفی از تولیدات تازه ای برگزار شدند که هر یک اطلاعات تازه ای را در اختیار مخاطبان خود گذاشتند. در این میان پنل سینمایی Aquaman 2 از آن دسته پنل هایی بود که مخاطبان زیادی انتظار آن را می کشیدند و الحق پنل پرباری بود که توانست همه را راضی کند. جیمز وان، کارگردان فیلم سینمایی آکوامن محصول دی سی این نوید را به مخاطبان خود داد که باید انتظار فیلمی جذاب تر و هیجان انگیز تر را بکشند. جیمز وان و تیم سازنده قصد دارند کار هایی متفاوت تر از همیشه انجام داده و فیلم را به گونه ای با تم دیگری بسازند.

طبق صحبت هایی که جیمز وان کرد، قرار بر آن است که سینمایی Aquaman 2 اینبار مقداری جدی تر ظاهر شده و حال و هوای خود را دستخوش تغییراتی کند و سعی کند آن را بیشتر به دنیای خودمان نزدیک کند. البته در این میان بازهم شک و شبه هایی ایجاد می شود که کمی موضوع را گنگ تر می کند. موضوع برگشتن کارکتر اوشن مستر به قسمت دوم فیلم آکوامن هم توسط جیمز وان مورد تایید قرار گرفت و کارگردان فیلم بسیار هیجان داشت برای آنکه از راز های پیش رو در فیلم پرده برداری کند. او اقیانوس را نا متناهی خواند و اظهار کرد حالا حالا راه سفری طولانی در این آب را در پیش داریم و اکتشافات بسیاری مانده است.

دیوید لزلی جانسون که فیلمنامه نویس قسمت نخست فیلم بود و توانست خود را به دی سی ثابت کند، اینبار نیز بازگشته است و قرار است برای سینمایی Aquaman 2 با جیمز وان و دی سی همکاری داشته باشد. طبق آنچه پیش بینی می شود و همگان منتظر این اتفاق هستند، بازیگران اصلی قسمت نخست فیلم باز خواهند گشت. این بازیگران عبارتند از:

جیسون موموآ در کارکتر آرتور کوری (آکوامن)

امبر هرد در کارکتر ملکه مرا

پاتریک ویلسون در کارکتر اوشن مستر

نیکول کیدمن در کارکتر آتلانا

یحیی عبدل متین دوم در کارکتر بلک مانتا

تمورا موریسون در کارکتر توماس کوری

ویلم دفو در کارکتر نیودیس ولکو

دولف لاندگرن در کارکتر شاه نرئوس

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، اگر مشکل خاصی صورت نگیرد قرار بر آن شده است که سینمایی Aquaman 2 در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۵ آذر ۱۴۰۱) اکران شده و آماده پخش برای طرفداران بشود. قسمت نخست این فیلم یکی از موفقیت های DC بوده و توانسا فروشی برابر  ۱.۱۴۸ میلیارد دلار در سراسر جهان را برای وارنر به ارمغان بیاورد.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top