اخبار فیلم و سریال

سریال بروکلین 99 | فصل هشتم در برنامه هایNBC

سریال بروکلین 99

شبکه تلوزیونی ان بی سی در پی انتشار برنامه پخش سریال های خود در فصل پاییز، اعلام کرد فصل تازه سریال بروکلین 99 چه زمانی منتشر خواهد شد.

با توجه به تازه ترین خبر هایی که به دست رسیده است؛ شبکه تلوزیونی ان ‌بی ‌سی تصاویری را در صفحه اینستاگرام سریال بروکلین 99 و خود منتشر کرده است که در آن علاوه بر برنامه های آتی خود ان بی سی ، تایم دقیق پخش بروکلین 99 را مشخص کرد. در این بین تایم دقیق به روی آنتن رفتن آثاری مثل  Law & Order: SVU و The Blacklist و One Chicago نیز مشخص شد. با توجه به همه این ها تاریخ فصل تازه یعنی هشتم سریال بروکلین 99 سال آینده یعنی 2021 خواهد بود. زمانبندی شبکه ان بی سی به صورت زیر خواهد بود:

تقویم ان بی سی

قبل از همه این صحبت ها بنا شده بود که فصل تازه سریال بروکلین 99 در پاییز پیش رو پخش شود.  مدتی بعد شورانر بروکلین 99 یعنی دان گور در پی اخباری اظهار کرد: ما اپیزود های ساخته شده را نگه داشته و با توجه به مسائل پیش آمده و ترند زندگی سیاه پوستان مهم است دوباره و از نو بر روی فصل تازه سریال تمرکز می کنیم.

تری کروز یکی از بازیگران اصلی بروکلین 99 چند وقت پیش اعلام کرد که کلیه تیم برای بازنویسی فیلمنامه و ایجاد تغییراتی در آن که متاثر از جریان های پیش آمده است دوباره بر سر کار برگشته اند و در پی پر رنگ تر کردن موضوعات مهمی هستند. او اطلاعات دقیقی از روند قصه فصل تازه بروز نداد و در ادامه صحبت هایش گفت:

«ما مدت هاست که در حال کار بروی فصل تازه هستیم. فصلی که با توجه به ماجرا های پیش آمده در حین ساخت آن سبب شد که به خیلی از مسائل ناراحت کننده فکر کنیم. امیدواریم توانسته باشیم بهترین استفاده را از زمان کرده باشیم و نتیجه نهایی مورد قبول باشد.»

ممکن است به احتمال خیلی کم جا به جایی هایی در لیست بازیگران سریال بروکلین 99 صورت بگیرد ولی خوب درصد این نظریه بسیار پایین بوده و قطع به یقین باید منتظر اندی سمبرگ، آندره بروگر، استفانی بیاتریز، تری کروس، ملیسا فومرو، جو لو ترولیو، جوئل مک‌کینن میلر و دیرک بلوکر باشیم.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top