اخبار فیلم و سریال

فیلم 47Ronin | دنباله ای تازه پس از هفت سال

فیلم 47Ronin

استریم Netflix در حال کار کردن بر روی فیلمی از ادامه فیلم 47Ronin است که جالب است بدانید کارگردان این فیلم اکنون انتخاب و استخدام شده است، ولی ممکن است این آن چیزی نباشد که شما منتظرش بودید.

فیلم 47Ronin در سال ۲۰۱۳ میلادی با هزینه تولید خیلی زیادی ساخته شد و به سینما ها عرضه شد، ولی خوب فیلم 47Ronin جدا از این موضوع که موفق نشد به عنوان یک فیلم پر هزینه در کتگوریه تخیلی  منتقدان سینما را جذب خود کند، بلکه فروش خوبی هم کسب نکرد و نتوانست مورد قبول و پسند تماشاگران باشد و این فیلم سینمایی در اصل شکستی مثال زدنی به عنوان یک بلاک باستر را برای کمپانی رقم زد. در این فیلم سینمایی  کیانو ریوز بازیگر سری فیلم های جان ویک نقش کارکتر کای را بازی کرد که به اویشی، رهبر ۴۷ سامورایی ملحق می‌شود. اکنون در تازه ترین خبر های موجود سینما و تلویزیون، ادامه این فیلم سینمایی در مرحله تهیه و تولید قرار دارد.  با استناد به اخبار تازه ای که توسط ددلاین انتشار یافته است، دنباله فیلم سینمایی 47Ronin بعد از حدود 7 سال در دست تهیه و تولید قرار گرفته است و بنا بر آن شده است که این اثر هنری از استریم Netflix انتشار یابد و در دسترس عموم قرار بگیرد.
نا گفته نماند که مسئولیت کارگردانی کردن ادامه فیلم 47Ronin بر روی دوش ران یوآن خواهد بود و این فیلم به دست Universal 1440 تهیه و از استریم Netflix پخش خواهد شد. اضافه بر همه این موضوعات به نقل از منابع معتبر گفته می‌شود که اتفاقات فیلم ۴۷ رونین در دوره ای متفاوت از فیلم قبلی رخ خواهد داد. یوآن اکنون بیشتر برای نقش آفرینی در فیلم Mulan (مولان) و فیلم The Paper Tigers معروف و مشهور است که در هر دو اثر یاد شده از سکانس‌ های اکشن فیزیکی و هنر های رزمی بهره گیری شده است. همچنین او مسئولیت کارگردانی کردن فیلم Unspoken: Diary of an Assassin و فیلم Step Up China را به دوش کشیده است و همچنین یوآن تجربه و سابقه ای طول و دراز در عرصه بدلکاریه سکانس های اکشن فیلم های متعدد دارد.
نا گفته نماند که بنا بر آن شده است تا اتفاقات دنباله فیلم 47Ronin چیزی در حدود ۳۰۰ سال بعد از حوادث قسمت نخست رخ بدهد و باتوجه ‌به قضیه یاد شده، به هیچ عنوان معلوم نیست که آیا باید انتظار برگشتن بازیگر آشنایی از قسمت اول را بکشیم  یا اینکه سازندگان فیلم از یک گروه بازیگری جدید بهره خواهند برد. با این‌ وجود، چنانچه شاهد برگشتن کیانو ریوز در قسمت بعدی فیلم چهل و هفت رونین باشیم، این امکان وجود دارد که توضیحاتی برای این موضوع در دسترس باشد.
یوآن کارگردان در خصوص ادامه فیلم 47Ronin  اینگونه گفته است: «من از همکاری با یونیورسال و تیم تولید کننده خیلی زیاد هیجان دارم و اینکه قرار است یک فیلم با ژانر های مختلف و ترکیبی مثل هنر های رزمی، اکشن، ترسناک و سایبرپانکی بهره گیری کنیم. این فیلم قرار است یک محصول سرگرم کننده، مملو از تنش و خیلی هیجان انگیز برای مخاطبان خود در همه جای جهان باشد». چنانچه ادامه فیلم ۴۷ رونین به تواند به موفقیت خوبی برسد، به لیست فیلم‌ های اکشن و موفق استریم نتفلیکس مثل فیلم Extraction (استخراج) و فیلم The Old Guard (نگهبانانی از دیرباز) اضافه خواهد شد که در طول ماه هایی که سپری شد با استقبال بسیار خوب و وسیعی از طرف بینندگان رو به رو شده بودند.

نتفلیکس

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top