اخبار فیلم و سریال

سریال Rick and Morty | وضعیت سریال چگونه است

سریال Rick and Morty

اخیرا با توجه به برگزاری فستیوال کامیک کان دن هارمون در حاشیه این مراسم به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه اطلاعات تازه ای از وضعیت پخش و تولید فصل پنجم و ششم سریال Rick and Morty را به اشتراک گذاشته است.

چندی قبل بود که پخش بخش دوم فصل 4 سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) به اتمام رسید و اکنون طرفداران پر و پا قرص این انیمیشن سریالی و کمدی در پی تایم دقیق برگشت این سریال دوست داشتنی هستند. در تازه ترین خبر های سینما و تلویزیون، دن هارمون خبر های تازه ای از وضعیت فصل پنجم و ششم سریال Rick and Morty انتشار داده است. در حاشیه پنل کامیک کان، در منزل؛ عوامل این مجموعه انیمیشنی، هارمون، یکی از خلق کنندگان سریال Rick and Morty به همراه سارا چالک، کریس پارنل و اسپنسر گرمر، دوبلور های این سریال حاضر شدند و در پی آن در کامیک کان شاهد انتشار ویدیویی از فصل پنجم این سریال بودیم. در این ویدیو که ناگفته نماند ورژن اصلی و نهایی آن نیست و هنوز در مراحل اولیه تولید قرار دارد، کارکتر مورتی در صدد نجات دادن زندگی شخصیت ریک است و در ادامه میبینیم که شخصیتی مانند آکوامن حضور پیدا می کند.

سریال

همچنین هارمون در ادامه این بحث توضیح داد که با شرایط به وجود آمده و پاندمیک ویروس کرونا، در حال حاضر عوامل سازنده سریال Rick and Morty به روش کار در منزل روی فیلم نامه‌های قسمت‌های بعدی کار می‌کنند که هارمون توضیح داد به وسیله اپلیکیشن Zoom تیم نویسندگان با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. هارمون در ادامه نیز اشاره کرد که در حال حاضر تیم تولید کار روی قسمت‌های فصل پنجم انیمیشن ریک و مورتی را تمام کرده است و در حال حاضر کار نگارش فیلم نامه‌های فصل ششم را شروع کرده‌اند. او همچنین این موضوع را برملا کرد که همچنین او در پی ساخت یک قسمت کراس‌اور با سریال BoJack Horseman (بوجک هورسمن) شبکه نتفلیکس است، ولی خوب این موضوع هنوز نهایی نشده است.

قبل از این انیمیشن ریک و مورتی برای چیزی بیشتر از هفتاد قسمت دیگر مهر تمدید خورده بود که ۱۰ قسمت فصل چهارم  سریال Rick and Morty قسمتی از این توافق نامه بزرگ بوده و اکنون ۶۰ قسمت از این قرارداد باقی‌مانده است. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای منتشر کردن فصل پنجم سریال  ابلاق نشده است، ولی با استناد ‌به گفته ‌های هارمون، اینطور به‌نظر می‌رسد که فاصله منتشر شدن فصل چهارم با پنجم و حتی فصل ششم قرار است کمتر از فصل‌های پیشین باشد.

فصل تازه

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top