اخبار فیلم و سریال

سریال The Witcher | فیلمبرداری ناتمام می ماند

سریال The Witcher

اینطور که به نظر می رسد فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Witcher شبکه‌ی نتفلیکس از ماه اوت سال ۲۰۲۰ شروع می‌شود و این اتفاق تا اوایل سال ۲۰۲۱ ادامه دار خواهد بود.

فصل اول سریال

اثر لایو-اکشن خیلی خوب و موفق سریال The Witcher (ویچر) شبکه‌ی نتفلیکس از آن دسته آثاری بود که شیوع ویروس کرونا گریبانگیر آن شد و در روند آن خلل ایجاد کرد، ولی خوب جدیدا با بهتر شدن تقریبی شرایط اخباری از شروع مجدد فیلمبرداری و تولیدش انتشار یافت. با توجه به گفته وب‌سایت Redanian Intelligence که خبر های مربوط‌به سریال The Witcher را بررسی و پخش می‌کند، انتظار می‌رود که فیلمبرداری فصل دوم سریال The Witcher از تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ (۷ اوت ۲۰۲۰) دوباره آغاز شود. چنانچه این موضوع واقعیت داشته باشد، شروع کار فیلمبرداری فصل دوم به صورت حدودی در همان تاریخی که قبل از همه‌گیری ویروس کرونا برای اتمام کار برنامه ریزی شده بود، خواهد بود و حوالی فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ (اواسط بهمن تا اواسط اسفند ۱۳۹۹) به صورت کامل تمام می شود. این نکته به احتمال زیاد روی زمان پخش فصل دوم سریال The Witcher نیز اثر گذار خواهد بود که برای پخش در سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است.

با این وجود‌، سازندگان سریال The Witcher قبل از نگه داشتن روند تولید سریال در اسفندماه سال گذشته موفق شدند برای مدت تقریبا پنج هفته بر روی فصل دوم آن کار کنند. همچنین گمانه زنی های جدیدی خبر از برگشتن هنری کویل و فریا آلن به استودیوی فیلم‌سازی آبورفیلد برای به دست آوردن آمادگی برای آغاز فیلم‌برداری ماه آینده می دهند که تا به‌ امروز مورد تایید واقع نشده است. هنری کویل نقش گرالت از ریویا، فریا آلن نقش سیری، آنیا چالاترا نقش یِنیفر، می‌آنا بورینگ نقش تیسِیا، جوئی بیتی نقش جسکیر، تام کنتون نقش فیلاوندرل، لیلی کوپر نقش مورتا، جرمی کرافورد نقش یارپین زیگرین، ایمون فرن نقش کاهیر، ماهش جادو نقش ویلگه‌فورتز، ترنس مینارد نقش آرتوریس، لارس میکلسن نقش استرگبور، میمی نودوینی نقش فرینجیلا، رویس پیرسون نقش ایسترد، ویلسون رجو-پوجالته نقش دارا، آنا شافر نقش تریس مریگولد و تریکا ویلسون-رید نقش سابرینا را در فصل 2 سریال The Witcher ایفا می‌کنند. از بازیگران جدید این سریال فانتزی تخیلی همچنین می‌توان به کریستوفر هیویو، کیم بودنیا، پل بولیون، یاسن آتور، اگنس بیورن، تووه ارستد راسموسن، آیشا فابین راس و مسیا سیمسون اشاره کرد.

نتفلیکس

سریال The Witcher با الهام از کتاب‌های فانتزی پُرفروشی با همین اسم به قلم آندری ساپکوفسکی ساخته و تولید می‌شود که به تعریف و پرداخت قصه ای حماسی از سرنوشت می‌پردازد. در این مجموعه یک شکارچی هیولای تنها با نام گرالت تلاش دارد تا جایگاه خود را در دنیایی بیابد که مردم در اکثر موقعیت ها شرارت بیشتری را نسبت به حیوانات از خودشان بروز می‌دهند. بااین‌ حال، زمانی‌که دست تقدیر گرالت را به سوی جادوگری توانا و یک دخترکی جوان فرزند شاه با رازی خطرناک هدایت می‌ کند، این سه باید درکنار یکدیگر مسیرشان را در قاره‌ای بی‌ اندازه بی‌ حساب و کتاب پیدا کنند. لورن اشمیت هیسریچ که نویسندگی سریال‌های The Defenders (مدافعان)، Daredevil (بی‌باک) و Power (قدرت) را در کارنامه دارد، به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی و شورانر سریال The Witcher کار می‌کند. تومک باگینسکی و جارک ساگو از شرکت Platige Image، جیسون براون و شان دنیل از کمپانی Sean Daniel نیز از دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی سریال محسوب می شوند.

جدای از همه ی این موضوعات اشاره شده، مدتی قبل استریم نتفلیکس این موضوع را تایید کرد که انیمه‌ی The Witcher: Nightmare of the Wolf (ویچر: کابوسِ گرگ) را در لیست تولیدات خود دارد و این انیمه بر روی گذشته‌ی وزمیر متمرکز است که استاد گرالت بود و حق پدری بر گردنش داشت. این انیمه به دست لورن اشمیت هیسریچ و بو دِمایو، نویسندگان سریال The Witcher و استودیوی میر، سازنده‌ی انیمیشن‌های The Legend of Korra (افسانه‌ی کورا) و Voltron: Legendary Defender (ولتران: مدافعانِ افسانه‌ای) ساخته می‌شود.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top