اخبار فیلم و سریال

فرار از زندان | فصل تازه ای در راه است

فرار از زندان

یکی از بازیگران اصلی سریال محبوب و معروف فرار از زندان ساخت فصل تازه ای برای این سریال را (فصل6) را تایید کرد و انتظار تازه ای برای طرفداران قدیمی آن به وجود آورد.

دومنیک پرسل یکی از بازیگران اصلی سریال فرار از زندان (نقش برادر مایکل اسکافیلد) اخیرا طی خبری تایید کرده که فصل شش این سریال به زودی فیلمبرداری می شود. پرسل بازیگر باروز برادر اسکافیلد چندی پیش طی پستی اینستاگرامی به صورت کاملا نامحسوس خبر از مراحل پیش تولید فصل تازه فرار از زندان را داد. در این پست به شکلی محرمانه خبر از مراحل فنی آن در شبکه فاکس آمریکا داد.

دومنیک پرسل

دومنیک پرسل اینگونه می نویسد: شایعه یک . سنم بالا رفته؟ . قطعا. وارد پنجاه سالگی شده ام… شایعه دو. کچل هستم؟ خیر، سر پر مویی دارم؛ بقیه درخواست دارند همه را بتراشم و کچل شوم. شایعه سه. آیا فصل تازه سریال فرار از زندان ساخته می شود. بله…” دومنیک در آخر گفت: “شایعه چهار. آیا دوست دار انسان ها هستم؟ خیر. همه را با هم نه. قطعاً نه.”

دومنیک پرسل بار دیگر در پستی که در صفحه اینستا خود منتشر کرده بود، هشتگ اکتبر را نوشته بود که احتمال می رود مهر تاییدی بر فصل تازه فرار از زندان باشد. دومنیک پرسل که اصلیتی انگلیسی تبار دارد چندی پیش در پی سوالات مداوم درباره بازگشت فرار از زندان در فصل جدید گفت:

خیلی ها همیشه از من سوال می کنند که فصل جدید کی ساخته می شود؟ من فقط یک چیز می توانم بگویم و آن این است که ما به این نتیجه رسیدیم که چنانچه فیلمنامه ای خوب روی میز باشد کار را شروع کنیم.

پرسل در انتها تایید کرد که استریم نتفلیکس مصمم در پی موضوع و تولیدی تازه است و ادعا می کند کرونا باعث شده بحث فرار از زندان جدیدی دوباره داغ شود. همچنین ابراز خرسندی کرد از موضوع پیشگیری ها و فاصله گذاری ها برای مبارزه با این پاندمیک جهانی که همه را درگیر خود کرده است.

با همه این صحبت ها و اظهارات مدتی پیش و در سال 2019 مدیر عامل شبکه فاکس طی گزارشی گفته بود که:

فاکس برنامه ریزی برای تولید فصل جدیدی نکرده است.  او اضافه کرد تا به اینجای کار هیچگونه صحبتی برای بازگرداندن سریال Prison break نشده است. با همه این اوصاف ما منتظر متن های جذاب از سوی نویسندگان هستیم. هر روزی که فیلنامه ای جذاب و جالب به دستمان برسد ما سراپا گوشیم و آماده برنامه ریزی که به ساخت سریال منجر شود.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top