مصاحبه

مصاحبه با نیکولای کاستر (جیمی لنیستر) در 2021

نیکولای کاستر

گفتگو با نیکولای کاستر در باره فیلم جدیدش

نیکولای کاستر هنرپیشه دانمارکی که به خاطر بازی در نقش جیمی لنیستر پرتناقض، بد سرشت و در نهایت خوش عیار در سریال دوست داستنی شبکه اچ‌ بی ‌او به اسم بازی تاج و تخت Game of Thrones آوازه جهانی یافت، مشتاق بود فیلم اخیرش در جشنواره جنوب از جنوب غربی در ماه مارس گذشته اکران شود.

نیکولای کاستر

نیکولای کاستر

نیکولای کاستر در اختفا The Silencing نقش یک شکارچی تنها را بازی می کند که در بیشه زندگی میکند و در رنج نبود دختر گمشده‌اش، که احتمال می رود به قتل رسیده باشد، عزادار است.
ولی چند روز پیش از نمایش این فیلم، جشنواره‌ ی فیلم تگزاس با گسترش شیوع کرونا در آمریکا، کنسل شد. کمی بعدتر در فصل بهار نیکولای کاستر قرار بود در لس آنجلس برای حضور در تاتری اقتباسی از مکبث به روی صحنه برود. در عوض وی با خانواده‌اش در دانمارک خود را قرنطینه نموده است و به همراه نویسنده جو دریک روی کمپانی جدیدش، ایل کیپرز پروداکشن، فعالیت می‌کند و بعد از سی سال بازیگری فرصتی به خویش داده تا استراحت کند.

نیکولای کاستر با ورایتی در زمینه ی اختفا The Silencing صحبت کرد که در چهاردهم آگوست در بعضی سالن‌ های سینما و همینطور سرویس ‌های پخش آنلاین بوسیله سابان فیلمز اکران شد. وی همینطور در خصوص قسمت نهایی بازی تاج و تخت Game of Thrones گفت و چرا دلش برای سالن‌های سینما تنگ شده‌است.

نیکولای کاستر

نیکولای کاستر

سریال Game of Thrones چه‌گونه زندگی حرفه‌ای شما و کار بر روی پروژه‌های خودتان را تحت تاثیر قرار داد؟

نکته همین است. زمانی این چیزها را در نظر بگیریم این سریال همه‌ی ما‌را تا حدودی در مسیر خویش هل داده است. احساس معمولی و سرگرم‌کننده‌ای در پروژه‌هایی موجود است که خودتان آنان را می‌سازید. من حالا سی سال است که بازیگری میکنم و شیدا آن هستم. اینجانب دوست دارم از این تجربه استفاده کنم و بیشتر و بیشتر پشت دوربین بروم. می‌پندارم برای پاسخ به سوال شما بایستی گفت حضور در بزرگ‌ترین سریال تلویزیونی تاثیر منفی بر چنین کارهایی نمی‌گذارد.

اگر ناچار بودید پایان آن‌را از نو بسازید آیا چیزی را تغییر و تحول می‌دادید؟

اوه، بگذارید ببینم چطوری تمام شد… خیر همگی چیز عالی بود . خوب بود. شما چطور این مورد را تمام می‌کردید؟ بیایید ده سال بعد در خصوص آن صحبت کنیم، آن موقع خوبتر می‌توان درباره ‌اش حرف زد. ولی حال کمی برای این کار زود است.

نیکولای کاستر

نیکولای کاستر

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top