اخبار فیلم و سریال

Hawkeye بالاخره کارگردانان خود را پیدا کرد

سریال Hawkeye

سریال Hawkeye یک قدم دیگر به تولید نزدیک‌تر شده است و اکنون استودیو مارول کارگردان های مورد نظر خود برای این پروژه را پیدا کرده و استخدام کرده است.

استریم دیزنی

در نمایشگاه کامیک کان سن دیگوی پارسال بود که استودیو مارول به طور رسمی تولید سریال Hawkeye (هاوک آی) را تایید کرد و اظهار کرد که در این سریال مخاطبان باید منتظر برگشت شخصیت دوست داشتنی جرمی رنر، بازیگر کارکتر کلینت بارتون باشند. همچنین بنا شده است که در این سریال شاهد معرفی کارکتر کیت بیشاپ که نقش آفرینی آن بر دوش هیلی استاینفلد، بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار برای نقش آفرینی در فیلم True Grit (شهامت واقعی) باشیم ولی خوب این ها فعلا گمانه زنی هایی برای این نقش هستند، او انتخاب اول برای بازی در این نقش است، ولی خوب هنوز این قضیه هنوز صد در صد نشده است. اکنون در تازه ترین خبر های سینما و تلویزیون، کارگردان های مورد تائید دیزنی و مارول برای ساخت سریال Hawkeye مشخص و انتخاب شده‌اند. برت و برتی که اسم اصلی آن‌ها امبر فینلایسون (برت) و کتی الوود (برتی) است و تجربه کارگردانی فیلم Troop Zero را در کارنامه خود دارند، مسئولیت کارگردانی تعدادی از قسمت های سریال Hawkeye را بر عهده گرفته‌اند.

برت و برتی تعداد کارگردانی نیستند که به سریال Hawkeye اضافه شده‌اند و ریس توماس، کارگردان چند قسمت از برنامه Saturday Night Live و سریال Comrade Detective، وظیفه کارگردانی چند قسمت دیگر از سریال هاوک‌آی را بر عهده گرفته است. مشخص نیست که برت و برتی و توماس قرار است چند قسمت از این سریال را کارگردانی کنند یا اینکه کارگردان دیگری نیز ممکن است به این پروژه اضافه شود یا خیر، اما به‌نظر می‌رسد که مارول تصمیم دارد تا سریال Hawkeye را آینده نزدیک جلوی دوربین ببرد. جاناتان ایگلا، نویسنده سریال Mad Men (مد من)، وظیفه ساخت این سریال را بر عهده دارد.

پیش بینی می شود سریال Hawkeye در پاییز سال ۲۰۲۱ از سرویس استریم تازه دیزنی پلاس انتشار یابد. اخیرا تاریخ پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) همچنین تا مدت زمان نامعلومی عقب افتاده است و همچنین پیش بینی می شود که سریال WandaVision (وانداویژن) در ماه دسامبر ۲۰۲۰ (آذر یا دی ۱۳۹۹) از دیزنی پلاس انتشار یابد که کل این فرآیند و موضوع بستگی به این دارد که کلیه اتفاقات و کار ها مطابق برنامه ها جلو برود و بازهم شاهد تعطیلی روند تولید و یا اتفاق و مشکلی دیگر در فرآیند شکل گیری آن نباشیم. علاوه‌بر این، سریال Loki (لوکی) نیز هنوز مطابق برنامه قرار است در بهار سال ۲۰۲۱ انتشار یابد.

انتظار می رود سریال Hawkeye اثر خوبی از آب در بیاید.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top