اخبار فیلم و سریال

کامیک ‌کان نیویورک | کرونا همچنان در همه چیز می تازد

کامیک ‌کان نیویورک

درست شبیه کامیک ‌کان سن دیگو، کامیک ‌کان نیویورک نیز در سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار خواهد شد. البته این نکته نیز وجود دارد که بالعکس مراسم کامیک‌کان سن دیگو، رویدادهای کامیک‌کان نیویورک به این شکل نیست که از قبل ضبط ‌شده باشد.

«استار ترک»، سریال American Gods و شبکه FX با همکاری شبکه مجازی و استریم هولو بعضی از اصلی ترین و پر اهمیت ترین پنل‌های کامیک-کان 2020 نیویورک را اجرا و برگزار خواهند کرد. کامیک کان سال 2020 شهر نیویورک از ۸ تا ۱۱ ماه اکتبر (۱۷ تا ۲۰ مهر سال 99) دنبال کنندگان را درگیر و سرگرم  مراسم خود خواهد کرد و باید منتظر ماند و تماشا کرد که با برگزاری مراسم به صورت آنلاین در زمانی که ویروس کرونا بر آمریکا و هکه جای دنیا رخنه کرده است تا چه حد توانایی به موفقیت رسیدن را دارد. همه این اتفاقات با وجودی در حال رخ دادن است ‌که کامیک ‌کان سن دیگو 2020 با برگزاری به صورت آنلاین با کم شدن شدید بیننده و مخاطب رو به رو شد.

گردهمایی

کامیک‌کان نیویورک که با همکاری YOUTUBE به‌ شکل آنلاین و مجازی به اجرا در خواهد آمد، امید دارد و پیش بینی می کند که با اجرا رویدادها به صورت لایو و زنده، به نسبت کمتری در مقایسه با کامیک ‌کان سن دیگو مبدل به باختی بزرگ و ماندگار شود. همه ی این گفته ها حاصل از این موضوع است که بیشتر رویدادهایی که در برنامه حاضر بودند از پیش فیلم برداری و ادیت شده بودند و هیچگونه واکنشی به تماشاگر زنده نداشتند. ولی در کامیک‌کان نیویورک بنا بر آن است که اجرا کننده ‌های کلیه پنل‌ها با تماشاگرانی که آن ‌ها را به‌ شکل آنلاین و همزمان دنبال می کنند، در ارتباط باشند. در نتیجه اثری از پنل‌های از پیش فیلم برداری شده و تدوین‌شده نیست و دست کم مقداری بیشتر از پیش، مخاطب و دنبال کننده به خود می بیند که در یک رویداد زنده و واقعی حاضر شده است.

این نکته در کامیک‌کان نیویورک نیز وجود دارد که امکان برقراری ارتباط‌ات دوستانه ‌تر با برگزار کنندگان بعضی از پنل‌ها وجود دارد و حتی اشخاصی که دلشان بخواهد و قصد این را داشته باشند که پولی پرداخت کنند، این توانایی را دارند تا اجناس را به صورت شخصی و با امضای شخص مورد علاقه‌ی خود را تحویل بگیرند. این نکته جا نماند که به صورت هم زمان با برگزاری پنل‌های عمومی، شاهد پخش بعضی از مستر کلاس‌ های باحال و دوستداشتنی برای مخاطبان ویژه نیز خواهیم بود. با وجود کلیه این‌ اتفاقات هیچ‌ یک از طرف ‌های برگزارکننده انتظار ندارند که کامیک‌کان سال ۲۰۲۰ نیویورک به لحاظ موفقیت در راستای جلب نظر تماشاگران، حتی به آمار مراسم‌ های سال‌های پیش برسد.

کامیک ‌کان

دوست داران کمیک، عاشق این موضوع هستند که خود را به مانند شخصیت های محبوب جهان شگفت‌انگیز کتاب‌های کمیک در بیاورند، گرد یکدیگر بیایند و عشق ورزیدن به این همه قصه تخیلی دوست‌داشتنی را جشن بگیرند؛ نه این قضیه که صرفا به دیدن تعدادی پنل با حضور اشخاص مشهور بروند.

 

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top