مصاحبه

کیانو ریوز | بازهم قهرمان و اکشن این بار ولی نویسندگی

کیانو ریوز

کیانو ریوز بازیگر فیلم‌هایی چون ماتریکس و جان ویک، اخیرا علاقمند به حوزه نویسندگی شده است.

کیانو ریوز، بازیگر فیلم‌های معروفی مثل Matrix و John Wick قصد دارد تا خود را در حرفه نویسندگی محک بزند و با همکاری اشخاصی مثل Matt Kindt در نقش دستیار نویسندگی و Alessandro Vitti در نقش هنرمند، کامیک بوکی با مضمون اکشن به اسم BRZRKR را در دوازده فصل گوناگون بنویسد و به دست استودیوی !Boom آن را در ماه اکتبر معرفی و وارد بازار کند.

کامیک بوکی که کیانو ریوز قصد نوشتن آن را دارد کارکتری جنگجو و جاویدان به اسم Berzerker را به مخاطبان معرفی خواهد کرد، از سبکی خشن و پر از جنگ و خون پیروی می کند. کیانو ریوز در مصاحبه با USA Today به این نکته اشاره کرد که قصه این کامیک بوک از رمز و راز و تو در تو ‌های بسیاری بهره‌مند است که باعث می شود هر چه بیشتر جذاب و خواندنی تر شود. نفس خشونت و ویژگی‌های متعدد اخلاقی در قصه آن ورود پیدا خواهد کرد و مسیر خود را به سوی وسیع تر شدن باز خواهد کرد و این به مخاطب بستگی دارد که طرفدار کدام یک از آن ها باشد.

نویسندگی

طرح‌های هنری کامیک بوک کیانو ریوز هم اکنون اجرایی شده است و روزنه ها و آثاری از شخصیت کیانو ریوز نیز در آن به چشم می خورد. با وجود اینکه فقط روزهای نخستین شایعات حول محور این موضوع سپری می‌شود، ولی اینطور که به نظر می‌رسد کیانو ریوز نویسنده کامیک بوک BRZRKR می خواهد از آن یک فیلم سینمایی بسازد.

کیانو ریوز در ادامه مصاحبه خود با USA Today چنین گفت:

من خیلی دوست دارم تا در قالب Berzerker بازی کنم. قصه آن خیلی جذاب است و اگر بازی در نقش این کارکتر نصیب من نشود، قطعا هر کسی که این کار را انجام خواهد داد از نقش آفرینی در قالب این کارکتر نهایت لذت را خواهد برد.

کیانو ریوز مصاحبه خود با USA Today را هنگامی انجام داد که در شهر برلین کشور آلمان، در حال تمرین برای فیلم Matrix 4 بود که قرار است در سال 2021 روی پرده سینما برود و اکران خود را آغاز کند.

این بازیگر خیلی زود و ظرف هفته آینده، در تئاتری به اسم Bill & Ted Face the Music  به نقش آفرینی می پردازد.کامیک جدید

 

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top