اخبار فیلم و سریال

Firewatch | باز هم گیم دیگری فیلم سینمایی می شود

Firewatch

شرکت فیلم سازی Snoot Entertainment براساس بازی معروف Firewatch فیلمی را در لیست تولیدات تازه خود قرار داده است . بازی دوست داشتنی فایرواچ ( Firewatch ) با عرضه در سال ۲۰۱۶ توانست این موفقیت را کسب کند که به یک کدام از تولیدات و اثرات مستقل جالب و دوست داشتنی این نسل تبدیل شود ; محصولی تولید شده از استودیو بازی سازی کمپو سنتو ( Campo Santo ) که مخاطبان کوچک و بزرگ خویش را به ماجراجویی در دل جنگل‌های ایالت وایومینگ ایالات متحده می‌فرستاد و تجربه‌ای قشنگ را رقم می‌زد و ساعات جالبی را به آن ها هدیه می داد که هم اکنون قرار است ( طبق گفته ها ) در قالب یک فیلم سینمایی جذاب نیز تولید شود .

بازی کامپیوتری

نخستین محصول تولید شده کمپو سنتو بنا شده بود سال های پیش که گذشت صاحب و مالک یک فیلم سینمایی شود و به عبارتی در سال ۲۰۱۶ میلادی یعنی 4 سال پیش که بازی Firewatch برای پی سی , پلی استیشن 4 سونی و ایکس باکس وان مایکروسافت عرضه شد , اخباری نیز راجع‌ به همیاری این استودیو با کمپانی فیلم سازی Good Universe برای ایجاد یک فیلم از Firewatch به گوش رسید . اما هر چه زمان بیش تر گذشت دیگر خبری از این پروژه نشد و در سال ۲۰۱۸ میلادی نیز کمپانی ولو ( Valve ) به‌سراغ خریداری کمپو سنتو رفت . ولی اکنون یک‌بار دیگر خبرها جدیدی پیرامون ساخت فیلم یا این که احتمالا نیز سریال تلویزیونی Firewatch تولید و آماده پخش بشود در همه جا پخش شده‌است .

تهیه‌کننده‌ی تازه پروژه Firewatch کمپانی Snoot Entertainment خواهد بود که قبلا روی اثراتی مانند ساحر بلر ( Blair Witch ) و Blindspotting عمل کرده و کیت کالدر و جس وو کالدر از این موسسه به‌عنوان تهیه‌کنندگان فایرواچ انجام وظیفه مینمایند . از سوی دیگر نیز شان وانامن و جیک رادکین از کمپو سنتو , دو تهیه‌کننده‌ی دیگر این پروژه خواهند بود .

کیت کالدر در گفت‌وگو با هالیوود ریپورتر ضمن تعریف و تمجید از Firewatch , شوخی‌ای نیز در زمینه‌ی اقتباس از آن میکند : «فایرواچ بازی‌ای فوق‌العاده و اثر هنری خوشگل و تأثیرگذاری است . و خیلی خوشحالیم که شان و جیک این اذن را به ما داده‌اند که بازی ویدیویی محشر آنان‌را با تبدیل کردن به یک فیلم و/یا سریال تلویزیونی نابود کنیم و به مدل خودمان آن را خراب کنیم!»

ماجراهای بازی Firewatch در حدود یک‌ سال پس از آتش‌سوزی عظیم بوستان ملی یلو استون رخداد میفتد ; آتش‌سوزی مهیبی که در سال ۱۹۸۸ میلادی اتفاق افتاد کرد و بخش بزرگی از محیط زیست آن حیطه را زیر تأثیر قرار بخشید . هنری شخصیت با اهمیت بازی , به‌تازگی وظیفه‌ی نگهبانی از بیشه شوشونی و حفاظت آن از خطراتی زیرا آتش‌سوزی را برعهده گرفته و در این راه ازطریق بی‌سیم با مافوق خویش به اسم دلایلا همراه میگردد و کم‌کم روابطی دربین این دو صورت میگیرد و به‌دنبال اتفاقات مهمی صورت میدهد که مسیر بازی را عوض می کنند .

دو‌مین اثر استودیو کمپو سنتو با اسم In the Valley of Gods یک سری سال گذشته معرفی شده بود البته بعداز مدت‌ها بی‌خبری , یک‌سری ماه گذشته کمپانی ولو خبر از توقف ساخت آن اعطا کرد و در اینترنت پخش کرد ; توقفی که ولی اینگونه به چشم می آید و به گوش می رسد حالا حالا پا بر جا است و بایستی مشاهده کرد درپی پروسه‌ی ایجاد آن به کجا می رسد .

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top