اخبار فیلم و سریال

The Wolfman tron 3 | بازسازی یا ریبوت

Tron 3 / The Wolfman

The Wolfman / tron 3 این دو فیلم شایعاتی پیرامون خود دارند. با ما همراه باشید تا بفهمیم به چه شکل است.

The Wolfman / tron 3  هر دو فیلم جزو فیلم های پر خرج به حساب می آیند.

the wolfman

شایعات ساخت Tron 3

اخیرا شایعات و حرف هایی در خصوص تولید فیلم Tron 3 دوباره از سر گرفته شده و بر سر زبان ها افتاده است و میچل لیب، مدیر اجرایی قسمت موسیقی دیزنی اطلاعات تازه ای از وضعیت Tron 3 را به اشتراک گذاشته است.

فیلم Tron: Legacy (میراث ترون) در سال ۲۰۱۰ در سینما ها اکران شد و همچنین 19 تیر ماه ۲۸امین سالگرد اکران فیلم Tron (ترون) بود و زمان نه چندان زیادی تا سی‌امین سالگرد این فیلم اکشن و علمی تخیلی کلاسیک باقی‌نمانده است. بحث راجب این موضوع در حالی گرم است که زمان خیلی زیادی از در دست ساخت بودن فیلم Tron 3 (ترون ۳) می‌گذرد و تولید این فیلم یکبار در گذشته مورد توقف واقع شده است و در ادامه بازهم خبر هایی با محوریت این موضوع که احتمال ساخت مجدد آن و یا حتی بازسازی مجموعه ترون وجود دارد شنیده می‌شد. اکنون در تازهترین خبر های سینما و تلویزیون، بعد از تقریبا حدود سه سال، بازهم شایعات و خبر هایی در خصوص ساخت قسمت سوم فیلم Tron داغ شده و اینطور که به نظر می رسد این فیلم در حال حاضر دارای یک فیلمنامه است.

اسفند ۹۵ بود که خبری انتشار یافت، با این محوریت که والت دیزنی بازهم تولید فیلم Tron 3 را تحت عنوان یک بازسازی از نو آغاز کرده و همچنین با جرد لتو برای نقش آفرینی در نقش اصلی فیلم مذاکراتی صورت گرفته است، ولی تا به همین الان خبر رسمی یا تازه ای انتشار نیافته بود بود. همچنین چندی قبل خبری انتشار یافت که بیانگر این بود که دیزنی در حال تولید یک سریال از مجموعه Tron برای دیزنی پلاس بود که این سریال قبل از معرفی کنسل شده است. اکنون میچل لیب، مدیر اجرایی قسمت موسیقی دیزنی در مصاحبه با پادکست Light the Fuse Podcast، در خصوص وضعیت و آینده مجموعه دوست داشتنی و با سابقه ترون سخن گفته است.

طبق استناد به ComicBook، لیب گفت: «من مدتی پیش با پل هان [مدیر برنامه‌های گروه دفت پانک] دیداری داشتم تا در خصوص اینکه ما در پی‌ تولید دنباله فیلم Tron هستیم و اینکه می‌خواهیم فیلم Tron 3 را نیز بسازیم، کمی صحبت کنم. ما یک فیلم نامه بسیار خوبی تهیه کرده ایم؛ دقیق تر بگویم منظور من یک فیلم نامه شخیلی عالی و فوق‌العاده است که خیلی زیاد برای آن هیجان زده هستیم. درحالی‌که احساس می‌کنم سال‌های گذشته زمان مناسبی برای شروع و انجام این پروژه نبود، ولی من معتقدم که در حال حاضر موقعیت خوبی است و احساس می‌کنم که درس‌های خیلی زیادی از فیلم قبلی یاد گرفته‌ایم.»

این مصاحبه به دست فرد دیگری از دیزنی یا جرد لتو به صورت رسمی تایید و یا رد نشده است. بااین‌وجود، بعضی شایعات انتشار یافته می‌گویند که جوزف کوشینسکی، کارگردان فیلم Tron: Legacy، ممکن است برای کارگردانی قسمت سوم فیلم ترون دوباره برگردد، ولی اکنون اینگونه به‌نظر می‌آید که فیلم Tron 3 در نخستین مراحل تولید بوده و مجهز به یک فیلمنامه است، ولی این قضیه را نمیتوان به عنوان چراغ سبز استودیو به ساخت آن دانست و باید تا اعلام رسمی آن و اضافه شدن کارگردان و بازیگران به پروژه صبر کنیم. همچنین باتوجه‌به مصاحبه ای که لیب داشت، دیزنی قصد دارد تا در قسمت سوم فیلم Tron یک بار دیگر با گروه Daft Punk همکاری کند. زیرا که موسیقی این گروه در قسمت قبلی مورد توجه خیلی از مخاطبان قرار گرفته بود.

The Wolfman با بازی رایان گاسلینگ

ماه پیش خبری انتشار یافت با این موضوع که اقتباس تازه ای از قصه Wolfman (مرد گرگ‌نما) در دست تولید است و در ادامه این خبر تایید شد که رایان گاسلینگ، بازیگر نامزد دریافت ۲ جایزه اسکار برای نقش آفرینی در فیلم Half Nelson (نیمه نیلوفر) و فیلم La La Land (لا لا لند)، قرار است نقش اصلی این فیلم را بازی کند. اکنون در تازه ترین خبر های سینما و تلویزیون، اینگونه به‌نظر می‌رسد که کارگردان این فیلم تعیین شده باشد. با توجه به خبر های انتشار یافته، لی ونل، کارگردان ریبوت فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی) در حال صحبت کردن و تنظیم قرارداد با شرکت یونیورسال پیکچرز و استودیوی فیلمسازی بلوم هاوس (Blumhouse) برای کارگردانی فیلم The Wolfman است.

علاوه‌بر کارگردانی، نوشتن فیلمنامه فیلم The Wolfman را ونل نیز بر عهده دارد که این فیلم را برپایه ی ایده‌ای یونیک و ناب از خودش خواهد نوشت و ساخت. ونل و بلوم‌هاوس قبل از این در فیلم The Invisible Man با هم همکاری داشته اند. قبل از این ورایتی اظهار کرده بود که ورن شاکر بلوم و ربکا آنجلو مسئولیت نوشتن فیلم نامه فیلم The Wolfman را براساس ایده‌ای یونیک و ناب قبول کرده‌ بودند. مجموعه ولفمن در سال ۱۹۴۱ با فیلم The Wolfman با بازی لان چینی جونیور شروع به کار کرد که در آن یک مرد به گرگ تبدیل می‌شد. این بازیگر این نقش را چند بار دیگر هم بازی کرده است. در ادامه بازسازی فیلم The Wolfman با نقش آفرینی بنیسیو دل تورو ساخته شد و در سال ۲۰۱۰ انتشار یافت.

فیلم The Wolfman یکی از چندین فیلم هیولایی است که زیر نظر بلوم‌هاوس در دست تهیه و ساخت است. از دیگر فیلم‌های آینده این مجموعه می‌توان فیلم های The Invisible Woman (زن نامرئی) به کارگردانی الیزابت بنکس، فیلم Dracula (دراکولا) به کارگردانی کارین کوساما، فیلم Renfield (رنفیلد) به کارگردانی دکستر فلچر و فیلم Dark Army (ارتش تاریکی) به کارگردانی پل فیگ، را نام برد. علاوه‌بر فیلم The Invisible Man، ونل یکی از خلق کننده های مجموعه فیلم Insidious (توطئه‌آمیز) است و او همچنین مسئولیت کارگردانی فیلم Insidious: Chapter 3 (توطئه‌آمیز: قسمت ۳) و فیلم Upgrade (ارتقا) را نیز بر روی دوش داشته است.

منتظر اخبار تکمیلی از The Wolfman / tron 3 باشید.

نظر دادن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر طرفدارها

To Top